4 Balandis 2020, Šeštadienis

 

Pirmas
 

Bitininkai žada gausų vasarinio medaus derlių

 Atšilus orams ir vis dažniau iš debesų išnyrant saulutei, bitininkai lengviau atsikvepia – darbštuolės bitutės bent vasarinio medaus prineš sočiai. O jų jau laukia kvapniais žiedais pasidabinusios liepos, kiti žydintys augalai.

Radijo laidos „Gyvenimas su augintiniu“ vedėjas randa laiko ir savo augintiniams

Cvergpinčeriai, arba mažieji nykštukiniai pinčeriai, karaliauja veterinaro, „Tauragės radijo“ laidų apie gyvūnus vedėjo Viliaus Raupelio namuose. Trys linksmos, žavios, vietoje nenustygstančios kalytės – Vyšnia, Atėnė ir Bruknė – šeimos veislyno „Mažasis šuo“ gyventojos.
 

Tauragėje jau įkurtas „Lesės“ filialas

„Tauragiškių balso“ redakciją pasiekė žinia, jog Tauragėje jau veikia „Lesės“ filialas, besirūpinantis beglobiais gyvūnais. Pagrindinė jo įkūrimo iniciatorė – Viktorija Naujokaitė, tauragiškiams žinoma kaip aktyvi gyvūnų teisių gynėja, sutiko papasakoti apie savo veiklą.

Škotų nulėpausis – išskirtinio grožio katinas

Atėjus pavasariui dažnas keičiame savo buitį, aprangą, šukuoseną, o vaikučiai dažniausiai ima kaulyti savo gimdytojų, kad nupirktų naują augintinį. Kaip išsirinkti tą vienintelį iš daugybės rūšių ir veislių?  „Versmės“ gimnazijos ketvirtokė Toma Petkutė jau pustrečių metų mėgaujasi išskirtinio grožio katino – škotų nulėpausio - draugija.

Zooparduotuvė persikėlė į erdvesnes patalpas

Zooparduotuvė, priklausanti verslininkui, veterinarijos gydytojui Tomui Bartušiui, antradienį pakvietė pirkėjus į naujas patalpas, esančias Dariaus ir Girėno g. 38 (devynaukštis prie autobusų stoties). Nuo trečiadienio čia veikia ir smulkių gyvūnėlių gydykla.
 

„Vaikai turi pažinti kuo daugiau gyvūnų“

 

Beieškant tauragiškių, auginančių egzotiškus gyvūnus, pasiekė informacija, jog Kęstutis augina gyvates. Pasirodo, ne tik gyvates. Tarailių gatvėje gyvenančių Jurgitos Gustytės ir Kęstučio Plyskaičio šeimoje stengiamasi, kad vaikai pažintų kuo daugiau gyvūnų.

Krokodiliukas pirkėjų nelaukia

Zoo prekių parduotuvės „Akvatau“, įsikūrusios J. Tumo Vaižganto gatvėje, klientus jau kurį laiką stebina terariume įkurdintas krokodiliukas. Šis mažylis kol kas gana mielas, panašus į driežą, tačiau užaugęs turėtų atrodyti grėsmingai.

Džuljeta in love auga visų džiaugsmui ir pasididžiavimui

Šiandien, kai visi esame pavargę nuo civilizacijos šurmulio, labai norisi ko nors tikro, iš gamtos. Gal todėl dažnuose namuose čirškauja kanarėlės, ropinėja vėžliai, šmižinėja katės ar ištikimomis akimis į šeimininkus žvelgia šunys? Taip mokomės mylėti silpnesnius, jų draugijoje patys pailsime po sunkios darbo dienos.

Ėriukas nebenori būti avimi...

Gruodžio 30 dieną „Tauragiškių balse“ spausdintame straipsnyje „Kalėdas šventė lyg Betliejuje“ buvo papasakota istorija, kaip avis „atsisakė“ vieno iš savo dviejų ėriukų, todėl šeimininkei teko parsivežti jį į butą Tauragėje ir maitinti iš buteliuko. Bet juk ėriuko ilgai nelaikysi bute – mekenimas ir kojyčių trepsenimas pradės erzinti kaimynus.

Vorai vis dažniau tampa tauragiškių augintiniais

Yra nemažai žmonių, kurie paniškai bijo vorų – ir mūsų namų kertėse vis bandančių įsikurti mažyčių voriukų, ir egzotiškųjų tarantulų, kurie parduodami gyvūnėlių parduotuvėse. „Akvariumo“ savininkas verslininkas Jonas Kukanauskas sako, kad egzotiškaisiais vorais susidomi vis daugiau tauragiškių.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija