9 Balandis 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Skaitytojo laiškas: tinklinė rinkodara ir pasakos apie finansinę nepriklausomybę

Neseniai iš nežinomo telefono numerio paskambino vyriškis ir pasiūlė prisijungti prie verslo projekto. Pasiteiravus, koks tai projektas, paaiškino, kad telefonu apie jį kalbėti negalima, būtina susitikti. Po šio susitikimo norisi įspėti ir kitus, kad prieš pradedant bet kokią naują, nežinomą veiklą, reikia labai labai gerai pasidomėti tuo, kas yra siūloma, ir neskubėti atsakyti „taip“.

 

Mažosios bendrijos galės kreiptis dėl Verslumo skatinimo fondo paskolų

Seimo sprendimas leisti mažosioms bendrijoms tapti kredito unijų narėmis suaktyvins smulkaus ir vidutinio verslo kreditavimą. Daugiau nei 1,5 tūkst. mažųjų bendrijų nuo liepos 1 d. gali naudotis tiek paskolomis verslo pradžiai, tiek lengvatiniais kreditais iš Verslumo skatinimo fondo, skelbia asociacija Lietuvos kredito unijos (ALKU). Šiai asociacijai priklauso 63 iš 75 Lietuvoje veikiančių kredito unijų.

VMI ir Lošimų priežiūros tarnyba aktyviau bendradarbiaus tiriant azartinių lošimų ir didžiųjų loterijų organizatorių nusižengimus

Valstybinė mokesčių inspekcija ir Lošimų priežiūros tarnyba liepos 5-ąją pasirašė bendradarbiavimo sutartį, padėsiančią skatinti savanorišką mokesčių mokėjimą ir mažinti mokesčių vengimą azartinių lošimų ir didžiųjų loterijų organizavimo srityje, koordinuoti šalių bendrus veiksmus, užtikrinti šalių bendradarbiavimą ir keitimąsi turima informacija.

„Tele2“ dovana – nemokamas internetas naktimis ir savaitgaliais

Nors vasaros naktys trumpos, o savaitgaliai prabėga akimirksniu, juos prailginti galima pasinaudojus „Tele2“ pasiūlymu – nuo 20 iki 6 val. darbo dienomis ir visą parą savaitgaliais nemokamai naudotis mobiliuoju internetu kompiuteryje. Pasiūlymas galioja visą vasarą.
 

Ištroškusius – pagirdys

Nuo antradienio miesto aikštėje prie fontano įsikūrė Šiaulių „Gubernijos“ atstovas Gediminas su statinaite giros. Tauragiškių akis patraukė daili statinaitė su užrašu „Gira „Rugilė“.
 

Tauragės kabelinėje televizijoje - naujovės pristatymas

Tauragės kabelinės televizijos vadovas Vilmantas Liorančas pakvietė tauragiškius verslininkus bei miesto žiniasklaidos atstovus į naujovės prezentaciją - nuo šių metų balandžio 2 dienos šios televizijos transliacija vyksta ir nauju HD formatu.

Dvi dingstys šiltam pokalbiui su Tauragės šilumininkais

Su palengvėjimu atsikvėpėme pagaliau sulaukę pavasario - baigėsi dar vienas šildymo sezonas ir pusmetį šiluma džiaugsimės nemokamai, dovanų ją gaudami iš gamtos. Baigėsi didysis žiemos darbymetis UAB ,,Tauragės šilumos tinklai“ kolektyvui. Tai yra viena dingstis pasikalbėti su mūsų miesto šilumininkais. Kita, ne mažiau svarbi - šiandien - profesinė šilumininkų šventė, Lietuvos energetikų diena. Manau, visi laikraščio skaitytojai prisidės prie nuoširdžių sveikinimų šilumos tiekėjų kolektyvui būdami dėkingi už tai, kad jie tiekia mums vieną iš pigiausių, o dalį praėjusios žiemos - ir pačią pigiausią šilumą Lietuvoje. Apie pasibaigusį šildymo sezoną šiandien kalbamės su UAB ,,Tauragės šilumos tinklai“ direktoriumi Vaclovu Karbauskiu.

„Tauragės radijui“ jau pusė metų

Dar gerokai prieš startą eteryje tauragiškiai jau plačiai kalbėjo apie radijo stoties steigimą. Šio įvykio laukė ne tik eiliniai tauragiškiai, bet ir vietos valdžios atstovai, reklamos užsakovai. Tam nebuvo abejinga ir vietos žiniasklaida. Vieni nušvietė radijo stoties kūrimosi eigą, kiti, prisiklausę įvairių kalbų, bandė daryti savo išvadas, kieno įtakoje bus ši seniai laukta naujovė.

Tauragės konvencijos paminklas – jau pakeliui į Lietuvą

1812 metų gruodžio 30 d. Požerūnų malūne netoli Tauragės pasirašyta konvencija, vėliau pavadinta Tauragės konvencijos vardu, minima Europos istorijos vadovėliuose. Prūsų armijos generolo Hanso Liudvigo fon Jorko ir rusų generolo Ivano Dibičiaus pasirašytas dokumentas lėmė tolesnius įvykius mūsų krašte, o po 100 metų Staiginės kaime, ant  Ežeruonos skardžio, po didžiule liepa buvo pastatytas paminklas šiam įvykiui įamžinti. Deja, paminklas buvo sunaikintas. Šiemet sukanka 200 metų Tauragės konvencijai. Pasitinkant šią datą Tauragės ,,Rotary“ klubas ėmėsi iniciatyvos atkurti Tauragės konvencijos paminklą, atstatyti jį tokį, koks buvo pastatytas prieš 100 metų.
 

Puslapiai

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija