9 Balandis 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Projektas „Atgal į mokyklą“

Nuo 2013 m. Užsienio reikalų ministerija įgyvendina projektą „Atgal į mokyklą“, kurio tikslas pagerinti žinių apie ES prieinamumą mokiniams. 2019 metų gruodžio 3 dieną Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje lankėsi Užsienio reikalų ministerijos Europos šalių departamento direktoriaus pavaduotojas Dainius Baublys ir Lenkijos ambasadorės Lietuvoje pavaduotojas Grzegorz Poznanski.

Tauragiškė gimnazistė – tarp Prezidento Gitano Nausėdos apdovanotų Konstitucijos egzamino nugalėtojų

Spalio 28 dieną Lietuvos Respublikos Prezidentūroje surengtoje ceremonijoje Prezidentas Gitanas Nausėda apdovanojo geriausiai Konstitucijos egzamine pasirodžiusius dalyvius.

Visa Tauragė pilna jaunimo – startavo tris dienas truksiantis LMS rudens forumas

„Būk tas pokytis, kurį nori matyti pasaulyje“ – spalio 25-27 dienomis Tauragės Kultūros rūmuose vykstančiame rudens forume ragino aktyvus ir iniciatyvus Tauragės krašto jaunimas.

Skaitymo iššūkį įveikę žmonės per vasarą perskaitė daugiau kaip 74 tūkst. knygų

Lietuvos apskričių viešosios bibliotekos ketvirtus metus vykdo akciją „Vasara su knyga“. Šiemet joje dalyvavo daugiau kaip 16 tūkst. žmonių, kurie iš viso perskaitė per 74 tūkst. knygų.

Skaitymo iššūkis baigėsi!

Skaitydami mes pakeisime pasaulį! Tokiu šūkiu šią vasarą Lietuvos bibliotekos jau ketvirtąjį kartą iš eilės kvietė savo skaitytojus dalyvauti „Skaitymo iššūkyje“, pažinti pasaulį žvelgiant į skaitomų knygų puslapius, ieškoti ir rasti knygų, kurios galbūt pakeistų, praturtintų skaitytojo suvokimą apie pasaulį.

Siūlo vaistą nuo rudeninio streso

Rugsėjis – mokiniams, jų tėvams ir mokytojams lyg antri naujieji metai. Mokslo metus dauguma pradeda žadėdami geriau mokytis, lengviau keltis rytais ir pagaliau rasti papildomą veiklą, kuri tinka ir patinka. Tačiau tai sukelia daug iššūkių ir streso. 

Kas jie: „Lietuvos Maximalistai“ iš Tauragės?

Šventinį penktadienio vakarą Vilniuje 17-ąjį kartą buvo apdovanotas rekordinis skaičius gabių ir talentingų Lietuvos moksleivių. Visus juos vienija maksimalizmas – tiek sunkiai dirbant, tiek leidžiant laisvalaikį, tiek svajojant apie ateitį. Tarp nulgaėtojų yra ir moksleivė iš Tauragės apskrities: Agnė Gudauskaitė.

Stebimas mokyklų pasirengimas pereiti prie etatinio mokytojų darbo užmokesčio

Mokykloms, kurios susiduria su iššūkiais įvedant etatinio mokytojų darbo apmokėjimo modelį ir prasidėjus mokslo metams turi neišspręstų klausimų, bus teikiama speciali konsultacinė pagalba, jose lankysis ministerijos atstovai. Nors dauguma mokyklų pasirengusios visiškai pereiti prie etatinio mokytojų darbo užmokesčio, keliolikoje mokyklų šis procesas sudėtingesnis, parodė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai pateikta savivaldybių informacija. 

Projekto idėjų sklaida

Pieš pradedant naujuosius mokslo metus Tauragės suaugusiųjų mokymo centre lankėsi kaimyninės Latvijos  Ventspilio miesto šeštosios vidurinės mokyklos mokytojų komanda. Susitikimo tikslas – pasidalinti projektinio darbo patirtimi, aptarti besibaigiančio  Erasmus + projekto „IKT – mokinių iškritimo iš ugdymo proceso mažinimui“ nuveiktus darbus, įvertinti projekto naudą  ugdymui  bei apžvelgti tolimesnes abiejų mokyklų bendradarbiavimo perspektyvas.

Rugsėjo spalvos

Rugsėjis, žengdamas naują žingsnį, dovanoja mums gražią ir prasmingą šventę, metai iš metų pasikartojančią ir kaskart kitokią... Ir šį gražų rugsėjo antrosios rytą vaikučiai, nešini gėlytėmis, vieni jų čia žengia pirmą kartą, gal kiek nedrąsiai, o kiti, po ilgų vasaros atostogų, į Skaudvilės specialiąją mokyklą sugrįžo jau gerokai paaugę. Atskubėjęs darbingas ruduo sukvietė ne tik mokinukus, bet ir jų tėvelius, mokytojus, visą mokyklos bendruomenę.

Puslapiai

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija