21 Rugpjūtis 2017, Pirmadienis

 

Pirmas
 

Pagrindinis meniu

Kviečia į renginį

Rugpjūčio 24 d. 18.30 val. vyks tradicinis poezijos vakaras ant Jūros kranto prie pėsčiųjų tilto "Poezijos posmai. Šešios laiko dimensijos". Kviečiama dalyvauti!

Tauragės vaikai vasaras leido turiningai

Stovyklauti vasarą – šauniausias būdas turiningai praleisti atostogas, susirasti naujų draugų ir pasisemti įspūdžių visiems metams. 2017 m. vaikų vasaros poilsio programoms vykdyti iš savivaldybės biudžeto skirta 60 tūkst. eurų (2016 m.– skirta 34 tūkst. eurų).

Kraštiečių šventė "Po gimtinės dangum"

Liepos 8-oji Kunigiškiuose - gražus ir šiltas rytas. Ankstyviausi ir, ko gero, daugiausiai kantrybės turintys sportininkai - žvejai, susirinko parungtyniauti dėl geriausio žvejo titulo. Jau 10 val. tokių sporto šakų kaip krepšinio 3x3, paplūdimio tinklinio 3x3, smiginio ir šaškių sportininkai jau rikiavosi prie registratūros. Vyko įdomios ir įtemptos varžybos. Besibaigiant sportinėms varžyboms, žvejai sugrįžo su žuvimi.

Ir Lomiuose skambėjo „Tautiška giesmė“!

Liepos šeštosios vakarą šventiškai nusiteikę lomiškiai traukė į erdvųjį kaimo parką. Gausiame būryje margavo moterys, pasidabinusios tautiniais kostiumais. Sustoję ratu, susikibę rankomis, įdėmiai klausėsi mokytojos Lolitos Užkurienės skaitomų P. Panavo eilių apie Lietuvą.

Tarptautinis muzikos festivalis „Džiazo dienos Tauragėje 2017“

Tarptautinis muzikos festivalis „Džiazo dienos Tauragėje 2017“ skaičiuoja jau trečius metus ir žada daugiau nei dešimt gyvos muzikos koncertų ir neeilinių susitikimų. Festivalio renginiai vyks liepos 13-15 dienomis. Tradiciškai festivalio būstine tampa Tauragės pilis ir jos kultūrinės erdvės, priglausiančios pagrindinius vakaro koncertus. 

Šilalės miesto centrą puošia žymių smėlio skulptorių darbas

Praėjusios savaitės viduryje du pasaulyje žinomi skulptoriai – Andrius Petkus ir jo kolega iš Latvijos Krists Zarins pradėjo kurti unikalią skulptūrą iš smėlio Šilalėje.

Išvyka rašytojos Ievos Simonaitytės gyvenimo keliais

Lomių kaimo bendruomenės vaikai su artimaisiais keliavo po Klaipėdos kraštą. Priežastis gana svarbi - 2017 – ieji – lietuvių literatūros klasikės Ievos Simonaitytės (1897 – 1978) metai, šiemet rašytojai sukanka 120 metų, todėl smalsu buvo aplankyti unikalų kraštą, daugiau sužinoti!

Kviečia į Joninių šventę Pagramantyje

Birželio 24 dieną Pagramantyje vyks Joninių šventė, kviečiama dalyvauti!

Tauragėje paminėta Gedulo ir vilties diena

Birželio 14 –ąją minima Gedulo ir vilties diena skirta vieniems tragiškiausių Lietuvos istorijos įvykių - masiniams trėmimams į Sovietų Sąjungos šiaurę - atminti. Pirmieji Lietuvos gyventojų trėmimai pradėti 1941 m. birželio 14 d. 3 val. ryto.

Padėkota miesto šventės "Tauro ragas 2017" organizatoriams

Per miestą nuvilnijo renginių įvairove tauragiškius ir miesto svečius džiuginusi tradicinė miesto šventė „Tauro ragas 2017“. 510-ąjį gimtadienį miestas šventė septynias dienas. Daugiau kaip keturiasdešimtyje šventinių renginių, kuriuose pasirodė per pusantro tūkstančio atlikėjų, veiklos ir pramogų rado tiek maži, tiek vyresnio amžiaus šventės dalyviai.

Puslapiai

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation