9 Balandis 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Lomiuose žiba žaliaskarė eglutė!

Savaitgalio popietę Lomių kultūros namuose šurmuliavo šventė „Jau Kalėdomis kvepia“, sutraukusi gerokai virš šimto vietos gyventojų ir kraštiečių. Tylos minute buvo pagerbtas šiais metais į amžinybę išėjėjusių  lomiškių bei  kraštiečių atminimas.

Mažonų seniūnijos bendruomenių kelionė po Aukštaitiją

Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimas 2017 – 2019 m. „remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ skatina Lietuvos bendruomenes aktyviai veikti. Mažonų seniūnijos bendrame bendruomenių susirinkime buvo nutarta eiliškumo principu  patikėti  teikti  paraišką  atrankos konkursui Lomių ir Šakviečio bendruomenėms.

Vaikų „aviliukas dūzgia“ Lomiuose!

Šiltasis metų laikotarpis – buvo puiki galimybė  mėgautis gamtos malonumais, keliauti, geriau pažinti ne tik vieniems kitus, bet ir įdomiausius Lietuvos kampelius.  Lomių bendruomenėje jau  trečius metus veikia vaikų dienos centras „Tegu dūzgia vaikų aviliukas“, remiamas socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Tauragės rajono savivaldybės.

Vokalinių ansamblių „atlaidai“ Lomiuose

Baigiantis balandžiui, savaitgalio vakarą į Lomių kultūros namus suvažiavo sugužėjo Adakavo, Pagramančio, Mažonų, Pilsūdų – Trepų kultūros darbuotojų vadovaujami vokaliniai ansambliai. Atvyko ir Tauragės kultūros centro vokalinis ansamblis „Dar pabūkim“, vadovaujamas Arūno Rakevičiaus. Dainavo ir namiškiai – gausus Lomių  kultūros namų vokalinis ansamblis.

Kiemturgio malonumai lomiškių nenuvylė

„Nerūstauk, vėjau, gailiai, neverk, lietau, gailus, tai rudenėlio laikas – užleiskim jam takus“, – tokiais žodžiais prasidėjo Lomių bendruomenės kiemelyje, išpuoštame rudeniniais žydinčiais jurginais, tradicinis rudens gėrybių kiemturgis. 

Lomių dienos centro vaikai linksmai keliaudami palydėjo vasarą

askutiniąją rugpjūčio savaitę Lomių dienos centro vaikai su artimaisiais ir vadovėmis išsiruošė į kelionę po Žemaitiją. Kelionės tikslas ne vienas – geriau  pažinti savo kalvotąją Žemaitiją  keliaujant, pasigrožėti puikiais vasaros peizažais bei kartu būryje palydėti vasarą.

Pėsčiųjų žygis su Vydūno vardu

Į Šakviečio bendruomenės kiemą  suko mašinos su šeimomis, su gamtos išsiilgusiais kraštiečiais ir vietos gyventojais. Mokyklinis autobusas atvežė Lomių pagrindinės mokyklos bei to paties pavadinimo kaimo bendruomenės narių – gamtos mylėtojų komandą. Tikslas gana svarbus ir kruopščiai iš anksto  suplanuotas. 

Jubiliatė Onutė Jakienė nuo metų naštos nesijaučia pavargusi

Lomių bendruomenės kultūros namuose įvyko nuoširdi šventė – paminėtas iškilios šio krašto šviesuolės, liaudiškos muzikos gerbėjos ir puoselėtojos Onutės Jakienės aštuoniasdešimtųjų gimimo metinių sukaktis.

Įdomi paroda pamalonino lomiškius

Lomių bendruomenės kultūros namuose surengta puikių dirbinių paroda „Vilties spalvos“. Jos autoriai – Tauragės apskrities sergančiųjų epilepsija asociacijos nariai (vadovė Irmina Ambrozevičienė).

Įspūdžių naktis dienos centro vaikams

Trečius metus prie Lomių bibliotekos veikia vaikų dienos centras kaimo bendruomenės vaikams, kurio tikslas – užimti vaikus laisvu metu, sudaryti sąlygas jiems  užsiimti įdomia veikla, ugdyti socialinius įgūdžius, plėtoti  pažintinę veiklą ir kt. Centro koordinatorė bibliotekininkė Gintarė Vasiliauskienė jau ne pirmus metus vaikus nuo dešimties metų pakvietė  kartu praleisti naktį bibliotekoje ir šalia esančiuose kultūros namuose  užsiimant įdomia veikla.

Puslapiai

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija