5 Balandis 2020, Sekmadienis

 

Pirmas
 

Kristina NEVELKIENĖ
 

Verslininko Tomo Bartušio teigimu, naujosios patalpos erdvesnės, todėl atsirado galimybių labiau išplėsti prekių asortimentą. Dabar čia galės apsipirkti ne tik smulkių, bet ir stambių gyvūnų augintojai. Čia bus galima įsigyti įvairių pašarų papildų, mineralų raguočiams ir kitiems stambesniems gyvūnams. Be to, lankytojų patogumui šalia parduotuvės įsikūrė ir veterinarijos felčerė Vilija Filatovienė.
Apsilankiusi minėtoje parduotuvėje, radau dvi besišypsančias moteris. Pardavėja Rima Šaltenienė džiaugėsi, kad dirbti kartu su Vilija bus smagiau, ir čia apsilankę klientai gaus daugiau paslaugų, patarimų.
Paklausta, kokios paslaugos bus teikiamos gydykloje, veterinarijos felčerė Vilija Filatovienė atsakė, jog kaip ir anksčiau, kai dirbo Vytauto gatvėje įsikūrusioje gydykloje, atliks operacijas, gydys, teiks profilaktines priemones smulkiems gyvūnams.
- Smulkūs gyvūnai – labai neapibrėžta sąvoka, - juokėsi Vilija, prisiminusi kuriozinį atvejį, kai kartą į gydyklą taksi automobiliu buvo atvežta ožka. – Palyginus su kai kurių veislių šunimis, tai gana smulkus gyvūnas. Aišku, aš priėmiau raguotąją pacientę ir gydžiau, vėliau jos šeimininkė, kur tik mane sutikdavo, vis nepamiršdavo padėkoti.
Abi moterys tvirtino, kad per porą dienų jau spėjusios pastebėti, jog pirkėjų padaugėjo. Jos mano, kad taip atsitiko dėl to, kad parduotuvė įsikūrė labai patogioje vietoje, be to, nuo šiol čia lankysis ir Rimos, ir Vilijos senieji klientai, todėl jų bus dvigubai daugiau.

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija