14 Gruodis 2018, Penktadienis

 

Pirmas
 

Rugsėjo 23 d. pakiliai ir šventiškai nusiteikę Tauragės rajono ūkininkai rinkosi į tradicinę žemdirbių šventę, šiemet vykusią Taurų nuotykių parke. Visus atvykusius šventės dalyvius pasitiko išpuošti ir vaišingi seniūnijų kiemeliai, sveikinimai, vaišės ir nuotaikingas koncertas.

Šventės metu pasveikinti konkurso „Metų ūkis“ nugalėtojai ūkininkai Albertas ir Rita Šiurnos, Jonas ir Asta Dragūnai bei Daivos ir Broniaus Dirmeikių šeima. Tauragės rajono mero Sigito Mičiulio padėkos už sąžiningą ir pareigingą darbą įteiktos žemės ūkio specialistėms Zitai Janušienei ir Ritai Brazdauskienei. Asociacijoms "Gerdirva" ir "Gaurės intakas" įteiktos LR Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininko Andriejaus Stančiko padėkos, Algirdui Jucikui ir jauniausiam 21 metų rajono ūkininkui Rokui Macaičiui – LR Seimo narės Aušrinės Norkienės padėkos.Už metų darbus padėkota visiems nuo seno darbštumu ir atsidavimu savo žemei ir savo kraštui garsėjantiems  Tauragės krašto žmonėms.

Skambant nuotaikingai muzikai, rajono seniūnijos visus kvietė į išradingai išpuoštus savo kiemelius, vaišino kulinarinio paveldo patiekalais ir rudens gėrybėmis. Kiekvienas kiemelis stengėsi pasigirti tuo, kuo garsėja seniūnija.

Saulėtą ir giedrią rugsėjo dieną Taurų nuotykių parke netilo „Daumantų“ muzikantų ir grupės „Nerija“ atliekamos dainos, sukosi poros, Tauragės rajono ūkininkai kalbėjosi, dalijosi rūpesčiais, džiaugsmais ir patarimais.

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation