5 Balandis 2020, Sekmadienis

 

Pirmas
 

Valstybinė mokesčių inspekcija ir Lošimų priežiūros tarnyba liepos 5-ąją pasirašė bendradarbiavimo sutartį, padėsiančią skatinti savanorišką mokesčių mokėjimą ir mažinti mokesčių vengimą azartinių lošimų ir didžiųjų loterijų organizavimo srityje, koordinuoti šalių bendrus veiksmus, užtikrinti šalių bendradarbiavimą ir keitimąsi turima informacija.

Institucijos sutarė, kad Priežiūros tarnyba, apie tikrinimų metu azartinius lošimus ir (ar) loterijas organizuojančių bendrovių veikloje nustatytus ar pastebėtus galimus mokesčių pažeidimus nedelsdama informuos VMI. VMI ar apskrities valstybinė mokesčių inspekcija, pastebėjusi ar gavusi kitos informacijos apie galimus teisės aktų, priskirtų Priežiūros tarnybos kompetencijai, pažeidimus taip pat nedelsdama informuos Priežiūros tarnybą. 

VMI ir Priežiūros tarnyba teiks viena kitai pagalbą atliekant azartinius lošimus ir (ar) loterijas organizuojančių bendrovių veiklos priežiūrą, t.y. organizuos bendrus patikrinimus, teiks reikiamas konsultacijas, išvadas, metodinę pagalbą, specialistų vertinimus ir nuomones, susijusias su teisės aktuose nustatytų uždavinių įgyvendinimu, funkcijų vykdymu.

Tikimasi, kad šis bendradarbiavimo susitarimas prisidės prie institucijų funkcijų vykdymo ir tikslų siekimo tiek mokesčių, tiek lošimų ir didžiųjų loterijų priežiūros srityje, taip pat prie bendrų valstybės politikos šiose srityse tikslų įgyvendinimo.

VMI informacija,

sxc.hu nuotr.

 

 

Komentarai

 #
sunkiai įsivaizduojamas bendradarbiavimas
 
 #
gal bendradarbiaus kaip kai kurie pasienieciai su kontrabandininkais
 
 #
greičiausiai
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija