14 Gruodis 2018, Penktadienis

 

Pirmas
 

Tęsdami gražią ir prasmingą tradiciją, š. m. sausio 21 d. Vilniuje gyvenantys buvę tauragiškiai susitiko su bičiuliais iš savo gimtojo miesto. Šiemet burtasi Vilniaus mažajame teatre. Tai jau 12-asis režisierės G. Urmonaitės iniciatyva kartu su Tauragės krašto draugija surengtas kraštiečių susitikimas.

Pasidalinti džiaugsmais ir rūpesčiais, pasiekimais, ateities planais į susitikimą atvyko nemažas būrys tauragiškių bei iš mūsų krašto kilusių, bet šiuo metu sostinėje gyvenančių kraštiečių.

Visus atvykusius šiltai sutiko ir pasveikino kraštiečių susibūrimo iniciatorė, „Mažosios scenos“ prezidentė Genovaitė Urmonaitė, kartu su teatro aktoriais susirinkusiems parodžiusi spektaklį „Laimės ieškotojai“.

Šventės metu sveikinimo žodį tarė Vilniaus meras Remigijus Šimašius bei Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis.

Už Tauragės krašto garsinimą, nuoširdų darbą, už šiltų jausmų puoselėjimą savam kraštui nuoširdžiai dėkota šventės organizatorei Genovaitei Urmonaitei, kraštiečių draugijos Vilniuje pirmininkei Otilijai Klimaitienei bei visiems susirinkusiems.

Dalinantis šiluma, gera nuotaika, dainas dovanojo bei visus susirinkusius pasilinksminti kvietė tauragiškių mylimas operos solistas Liudas Mikalauskas, G. Urmonaitei renginį vesti talkinusi Donalda Meiželytė. Dovana kraštiečiams- ir mažosios smuikininkės, tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatės Agnės Gečaitės muzikiniai kūriniai.

Po sveikinimo kalbų ir nuotaikingo spektaklio kviesta apžiūrėti Tauragės B. Baltrušaitytės viešosios bibliotekos paruoštą tauragiškių autorių knygų parodą, kartu pavakaroti, pasidalinti prisiminimais, pasimėgauti buvimu kartu.

Savivaldybės informacija

 

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation