24 Spalis 2019, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Antradienį apie 08.45 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai Šilalės rajone, Laukuvos miestelyje, Žemaičių plento gatvėje sustabdė patikrinimui automobilį ,,AUDI 100 Avant“, kurį vairavo P. K., gim. 1977 m., gyv. Klaipėdos r.

Pareigūnai patikrino dokumentus ir apžiūrėjo automobilio bagažinę, tačiau jokių teisės pažeidimų nenustatė. Apžiūrėdami automobilio saloną pareigūnai pajuto specifinį kvapą, būdingą naminei degtinei, todėl nutarė automobilį apžiūrėti detaliau. Paprašius vairuotojo atidaryti variklio gaubtą, vairuotojas pasimetė, aiškino, kad variklio gaubtas neatsidaro. Policijos pareigūnams atidarius variklio gaubtą paaiškėjo, kad vairuotojas po juo gabeno 2 plastikines talpas po 10 litrų ir 4 talpas po 5 litrus - pilnas skaidraus skysčio su kvapu būdingu naminei degtinei. Automobilis su rastais „skysčiais“ buvo pristatytas į policijos komisariatą. Aiškinantis iš kur salone sklido naminės degtinės kvapas buvo ieškomos galimai automobilio salone įrengtos slėptuvės.  Po nuodugnios apžiūros paaiškėjo, kad naminės degtinės „slėptuvė“ yra automobilio kuro bakas.  Iš automobilio kuro bako ištraukta ten gabenti 60 litrų skaidraus skysčio su kvapu būdingu naminei degtinei. 

  Nedelsdami pareigūnai atliko kratą ir asmens namuose, kur buvo surasta ir išimta dar 52 litrai naminės degtinės. Tęsiant ikiteisminio tyrimo veiksmus ir tikrinant gautą informaciją buvo atlikta dar viena krata Plungės r., pas  L. M., gim. 1996 m. Šios kratos metu gyvenamajame name esančiame garaže surasta ir paimta 240 litrų skaidraus skysčio su kvapu būdingu naminei degtinei. Iš viso pas asmenis buvo surasta ir paimta  392 litrai naminės degtinės.

Asmenims pareikšti įtarimai pagal Lietuvos Respublikos BK 201 str. 2 d., paskirtos kardomosios priemonės – rašytiniai pasižadėjimai neišvykti. Įstatymas už šią nusikalstamą veiką numato baudą arba laisvės atėmimą iki penkerių metų.   

Nuoroda į filmuotą medžiagą: https://youtu.be/fMRn9guYLjY

Tauragės AVPK informacija

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija