19 Birželis 2018, Antradienis

 

Pirmas
 

Rugpjūčio 4 d. Tauragės rajono savivaldybės administracijoje įvyko konkursas versliškumo ugdymo ir verslumo skatinimo projekto specialisto pareigoms užimti. Jį laimėjęs tauragiškis Andrius Laucius pareigas pradėjo eiti rugpjūčio 8 dieną.

Versliškumo ugdymo ir verslumo skatinimo projekto specialistas  bus atsakingas už  Europos Sąjungos iš dalies finansuojamo tarptautinio Lietuvos ir Lenkijos projekto veiklų koordinavimą ir įgyvendinimą. Taip pat už gerosios praktikos pavyzdžių rinkimą ir skleidimą, informacijos apie verslo aplinką Tauragės rajono savivaldybėje rinkimą ir analizavimą, projekto renginių organizavimą, pagalbą pradedantiems verslininkams.

1990 metais balandžio mėn. gimęs Andrius Laucius, 2009 m. baigė Žygaičių gimnaziją, įstojo į socialinių mokslų kolegiją Klaipėdoje, bankininkystės ir investicijų valdymo studijų programą. 2012 metais įgijo ekonomikos profesinio bakalauro diplomą. Baigiamasis darbas „Lietuvoje platinamų aukštos rizikos investicinių fondų analizė ir vertinimas“ baigiamųjų darbų konkurse pripažintas geriausiu baigiamuoju darbu. Andrius Laucius taip pat dalyvavo Erasmus intensyvios vadybos programoje Portugalijoje.

2016 metais baigė Klaipėdos universitetą rinkodaros studijų programą ir įgijo rinkodaros magistro laipsnį, studijų metu dalyvavo dviejose mokslinėse konferencijose.

Praktiką atliko ir dirbo komerciniuose bankuose, draudimo bendrovėje, moka naudotis Microsoft Office, SPSS, Minitab, Eviews, RStudio (pagrindai) programinėmis įrangomis taip pat turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Užsienio kalba – anglų.

Laisvalaikis – sportas (krepšinis) ir stalo žaidimai.

 

 

 

 

Komentarai

 #
Eik tu sau-moka naudotis microsoft office programa?!?...Če tai jau -lygis! Tokių darbuotojų ir su žiburiu nerasi Tauragės savivaldybėje!Tai dabar jau savivaldybė bus pasikėlusi...
 
 #
Turint tokių "asų" Tauargėje gal iš aplinkinių rajonų nebereikės importuoti?
 
 #
Turint tokių "asų" Tauragėje gal iš aplinkinių rajonų nebereikės importuoti?
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation