20 Vasaris 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

O gal mūsų sekliams jie  pernelyg menka ,,žuvis“?
Savaitgalį eilinį kartą buvo išdaužyti  autobusų  stotelės paviljono Tauragėje, Gedimino gatvėje  langai. Paviljonas ties autobusų apsisukimo vieta nukenčia  bene dažniausiai. Kartais stikliai vos spėja  ,,užlopyti“ skyles, kaip vėl tenka grįžti su įrankiais ir nauju stiklu.
Tauragės miesto seniūno pavaduotojas Juozas Buikys ,,Tauragiškių balsui“ sakė, jog apie tokius įvykius kartais policijai praneša seniūnija, kartais - gyventojai. Beje, seniūnijos darbuotojams skaudu ne tiek dėl materialinių nuostolių, kiek dėl to, kad prarandamas geras miesto vardas. Mat visi minėti paviljonai - ne seniūnijos nuosavybė. Juos pasistatė Vilniuje įsikūrusi reklamos agentūra JCTe DECAUX. Agentūra juos ir prižiūri.
Pavyko telefonu susisiekti su agentūros atstove, iš kurios sužinojau, jog Tauragėje yra žmonės, kurie keičia išdaužytus paviljonų langus. Kiek tas darbas kainuoja, konkrečiai sužinoti nepavyko, tačiau malonumas - ne iš pigiųjų. Klausiau, ar pavyko pagauti bent vieną paviljonų niokotoją, išreikalauti nuostolių atlyginimo. Atsakymas buvo vienareikšmiškas - ne.
Galiu dar šiek tiek suprasti vagį, kuris nugvelbia svetimą daiktą ir juo pasinaudoja. Net narkomaną, dėl kvaišalų dozės ką nors pavogusį dar gali suprasti. Tačiau svetimo turto naikintojai juk iš savo nusikalstamos veikos jokios naudos negauna. Visas malonumas paleidus akmenį iš tamsos - išgirsti dūžtančio stiklo žvangesį. Ar neįmanoma tokių ,,drąsuolių“ pagauti, priversti juos ar jų tėvus atsakyti, užmokėti už sunaikintą turtą? Aišku, įmanoma. Reikia tik panorėti. Manau, tai turėtų būti ir mūsų miesto policijos garbės reikalas. Juk įvažiuojant į Tauragę užrašai skelbia, kad ,,miestas stebimas vaizdo kameromis“. Neakli yra ir tvarkos sergėtojai. Jei toje vietoje Gedimino gatvėje ir nėra stacionarios stebėjimo kameros, juk galima įrengti laikiną, pagaliau patykoti pasaloje. Juk filmuose policininkai atrodo tokie vikrūs ir apsukrūs. Nejau ,,nesuriestų“ vieno ar kelių vaikėzų su akmeniu rankose? Dabar, pasijutę visai nebaudžiami, jie akiplėšiškai tyčiojasi iš visų mūsų.
Gal žinote, gerbiami miestelėnai, kieno rankos taip niežti daužyti paviljonų stiklus? Gal pažįstate tų ,,didvyrių“ tėvus. Skambinkite į redakciją ir praneškite. Mes jau žinosime, ką daryti. Juk negalime būti amžinais kelių padugnių įkaitais...

Tadas MEIŽELIS

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija