29 Vasaris 2020, Šeštadienis

 

Pirmas
 

Nuotaikingą vasaros rytą Lomių kaimo bendruomenės vaikai su vadovėmis išvyko į pramoginę išvyką po pajūrį. Tokią galimybę suteikė Tauragės rajono savivaldybė , skyrusi finansavimą bendruomenės teiktam projektui „Tegu dūzgia Lomių kaimo vaikų aviliukas“. Šalia kitų jau vykusių veiklų organizuota ekskursiją į Lietuvos pajūrį Palangą bei Karklę. Pasirūpinę transportu ir maistu, leidomės į numatytą kelionę.

Didelį įspūdį paliko gausiai turistų lankomi Tiškevičių rūmai, čia veikiantis Gintaro muziejus. Užkopę ant Birutės kalno, žvalgėmės į putojančią Baltijos jūrą, deklamavome Maironio eilėraštį, „Nuo Birutės kalno“, kurį poetas parašė paveiktas šėlstančios jūros ir savo dvasinės būsenos.

Nors putojančios jūros bangos neleido visu kūnu pasinerti į vandenį, bet pasitaškyti sūriu vandeniu vaikai galėjo iki soties. Malonu buvo įsimaišyti į gausią atostogautojų minią ir pasivaikščioti Palangos tiltu.

Didžioji dalis ekskursantų pirmą kartą aplankė  Olandų kepurę, iš apžvalgos aikštelės stebėjo  vis labiau šėlstančią stichiją.

Grįžtant namo buvo surengta viktorina. Vaikai atsakinėjo į organizatorių parengtus klausimus, susijusius su lankytais objektais. Atsakiusieji į klausimus buvo apdovanoti prizais.

Smagi vasaros kelionė liks vaikų ir juos lydėjusių mamų bei vadovių  atmintyje kaip vienas šios vasaros malonumų.

 

Lomių k. bendruomenės informacija, nuotraukos Sandros Valinčienės

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija