23 Lapkritis 2017, Ketvirtadienis

Pirmas

Latvijoje, gražiame kurortiniame Siguldos miestelyje, įvyko tradicinis 23-čiasis YONEX tarptautinis vaikų badmintono turnyras. Jame dalyvavo 130 sportininkų iš Lietuvos, Estijos, Baltarusijos ir Latvijos. Tarp jų buvo keturi Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos ugdytiniai – Viltė Paulauskaitė, Gabija Jurkevičiūtė, Dovas Genys ir Deinoras Gudavičius. Iš jų labiausiai pasižymėjo Viltė, ji U-13 grupėje laimėjo sidabro medalį.

V. Paulauskaitė ketvirtfinalyje 21:11, 21:12 nugalėjo estę K. Voore, pusfinalyje 21:10, 21:12 įveikė baltarusę V. Stankevič. Finale 18:21, 19:21 nusileido latvei A. Kupča ir užėmė antrąją vietą.

U-15 grupėje rungtyniavęs Deinoras Gudavičius 21:19, 21:12 nugalėjo estą M. Liim ir pateko į ketvirtfinalį. Bet jame 0:2 pralaimėjo pirmu numeriu turnyrinėje lentelėje pastatytam estui R. Zirh, kuris tapo šių varžybų nugalėtoju. Po to 21:13, 21:18 nugalėjęs baltarusį A. Stankevič, Deinoras užėmė penktąją vietą.

Dovas Genys jau pirnajame susitikime 12:21, 14:21 pralaimėjęs estui O. Mannik, į aštuntuką stipriausių badmintonininkų nepateko.

U-15 merginų grupėje kovojo 31 badmintonininkė. Gabija Jurkevičiūtė pirmąjį susitikimą 0:2 pralaimėjusi estei M. Kask, toliau kovojo tik antrajame sportininkių dešimtuke.

Mišrių dvejetų varžybų pirmajame susitikime nugalėję latvius, D. Gudavičius ir V. Paulauskaitė pateko į ketvirtfinalį. Bet po to du susitikimus pralaimėję Baltarusijos badmintonininkams, turėjo tenkintis tik aštuntąja vieta.

D. Genys ir G. Jurkevičiūtė, pralaimėję estų ir latvių poroms, užėmė aštuntąją vietą. Aukščiau penktosios vietos nepakilo D. Genys ir D. Gudavičius, pirmąjį susitikimą 21:23, 16:21 pralaimėję latvių porai.

Varžybose dalyvavę Tauragės badmintonininkai ir treneris dėkingi automobilių prekybos įmonei UAB "Tomada" už suteiktą finansinę paramą nakvynės ir starto mokesčio išlaidoms padengti.

Nuotraukoje: V. Paulauskaitė, tarptautiniame turnyre iškovojusi sidabro medalį.