4 Balandis 2020, Šeštadienis

 

Pirmas
 

Penktadienį, gegužės 31-ąją, jau tradicija tapęs UNICEF vaikų bėgimas „Už kiekvieną vaiką“ ir vėl vyko Tauragėje. Dėl kilnaus tikslo J.V.Kalvano parke susirinko daugiau nei tūkstantis  vaikų ir akciją palaikančių garsių žmonių. Dalyvius pasveikino Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas bei UNICEF Geros valios ambasadorė, aktorė Virginija Kochanskytė.

Be Tauragės šiemet bėgimas rengiamas dar 5 Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Druskininkuose ir Kretingoje.

UNICEF vaikų bėgimas „Už kiekvieną vaiką“ – linksmas 500–1 km bėgimas 2-14 metų vaikams, skirtas padėti dėl prastos mitybos išsekusių vaikų gyvenimus nelaimės ištiktose šalyse. Tai renginys, kuris suvienija vaikus visame pasaulyje ir suteikia jiems galimybę padaryti kažką, kad išgelbėtų gyvenimus.

Kaip teigia organizatoriai, UNICEF vaikų bėgimas – tai didžiausias ir prasmingiausias vaikų bėgimas Lietuvoje. Tai linksma, tai paprasta ir tai keičia gyvenimus.

Kaip ir praeitą kartą, kiekvienas bėgantis vaikas gavo rėmėjų (Tauragės rajono savivaldybės) dovanojamus UNICEF marškinėlius ir „aukso“ medalį iš pas mus specialiai atvykusių žinomų žmonių rankų. Medaliai dalyviams primins apie išgelbėtą gyvybę ir kiekvieno vaiko galią keisti pasaulį.

Šypsenoms, gerai nuotaikai bei norui bėgimu prisidėti prie gražios misijos, nesutrukdė ir lietus.

2019 m. UNICEF vaikų bėgimai visoje Lietuvoje yra skiriami Jungtinių Tautų Vaiko teisių konvencijos 30 – mečiui paminėti.  

Savivaldybės informacija

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija