15 Spalis 2019, Antradienis

 

Pirmas
 

Nelaimės vietoje uždegtos žvakutės ir padėtos gėlės tauragiškiams perduoda liūdną žinią – dviejų jaunuolių kelionė motociklu, deja, baigėsi tragedija. Šiandien 1993 metais gimusio Vykinto L. palaikai bus palydėti amžinojo poilsio vieton. Velionis praėjusį trečiadienį buvo pašarvotas Tauragės Švč. Trejybės bažnyčios parapijos namuose.

Vaiva KESERAUSKAITĖ

Primename, kad nelaimė įvyko praėjusio penktadienio vakarą, kai Stoties, Laisvės ir Bendrabučio gatvių sankryžoje automobilio „Citroen Xsara“ vairuotoja 57 metų B. V., išvažiuodama iš šalutinio kelio, Bendrabučio skersgatvio, nepraleido pagrindiniu keliu, Stoties gatve, motociklu važiuojančių 1993 metais gimusio V. L.  ir 1994 gimimo D. D.  Eismo įvykio metu buvo sužaloti visi trys įvykyje dalyvavę asmenys.

Nors vis garsiau kalbama apie abiejų vaikinų žūtį, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Simona Šniaukštaitė sakė, kad duomenų apie kartu važiavusio kito vaikino, 1994 metais gimusio Daugvydo D., mirtį dar nėra. Automobilio vairuotoja sunkiai sužalota, bet gyva, ji gydoma Klaipėdoje.

Atnaujino tyrimą

Pasiteiravus apie avarijoje nukentėjusios moters likimą, S. Šniaukštaitė sakė, kad ikiteisminis tyrimas atnaujintas, bet kol kas sunku, o ir nesinori spręsti, kaip bus, kas bus pripažintas kaltu.

– Bus teismo sprendimas, laikui bėgant paaiškės, kas iš tikrųjų kaltas. Dabar svarbiausia, kad kiti šią avariją patyrę žmonės pasveiktų, – sakė policijos atstovė spaudai.
    
Buvo perspektyvus sportininkas

Kraupioje avarijoje žuvęs vaikinas buvo motociklų sporto klubo ,,Sphagnum“ narys, perspektyvus sportininkas.

Dalyvavęs įvairiose varžybose – sportinių keturračių, motociklų - Vykintas L. dažnai pelnydavo prizines vietas. Deja, aplenkti mirties nepavyko.

Vyko sustiprinta važiavimo greičio kontrolė

Kaip informuoja Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, pirmadienio popietę pareigūnai tikrino važiavimo greitį Laisvės gatvėje. Naudojant mobiliąją greičio matavimo įrangą, per valandą užfiksuoti net 24 greičio viršijimo atvejai. Kai kurie vairuotojai net po kelis kartus pro matuoklį važiavo didesniu nei leistina greičiu. Pasirodo, pusė visų pirmadienį Laisvės gatvėje išaiškintų pažeidėjų rinkosi 70-80 km/h greitį, leistiną greičio ribą viršydami dvidešimčia ir daugiau kilometrų. Dar beveik pusė visų tądien nustatytų greičio mėgėjų važiavo 60-70 km/h greičiu (kai mieste leidžiama važiuoti ne didesniu nei 50 km/h greičiu).

Policija praneša, kad  patikrinimo metu būta ir ypač neatsakingų vairuotojų, pavyzdžiui, vienas,  nepaisydamas jokių taisyklių, grėsmės kitų eismo dalyvių saugumui, pro greičio matuoklį pralėkė 88 km/h greičiu. Visi „skraidūnai“ už neatsargumą, neatsakingumą visgi turės atsakyti – jie bus patraukti administracinėn atsakomybėn.

Informuojama, kad priklausomai nuo viršyto greičio, pažeidėjams įstatymas numato baudas iki 1500 litų su teisės vairuoti atėmimu iki trijų mėnesių arba septynių parų administracinį areštą su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu šešiems mėnesiams.  

Komentarai

 #
Neissamus,neinformatyvus straipsnis..
 
 #
reikejo karsta nupaveikslyoti ir aprasyti kaip atrode
 
 #
galejo parodyti foto kaip atrode...
 
 #
kol nenumiro kaltininke baisu zmogui atsistatyti kad po teismus neuztampytu kazin ar tai eis padaryti kai truputi sustipres atleist reikia nes tai abipuse avarija tik moteriske nelaiku ir ne vietoj pakliuvo butu medin rezesi nei kaltu nereiketu ieskoti uzuojauta ir paguoda mirus ar sarginant nukentejusius mokekim atleisti mokekim brangieji
 
 #
musu jausmus turi valdyti melskites uz mirusi ir uz gyvuosius taip pat ir uz neapykanta kuri negali visad nugaleti _ melskimes tegul neieskoma kaltu buna toje avarijoje
 
 #
Kokiu dar aprasymu ir nuotrauku, jus nesveiki
 
 #
nelabai suprantu prie ko čia visi rašo, kad kažkas ieško kaltų
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija