18 Spalis 2018, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Jau tapo gražia tradicija kasmet, baigiantis rudeniui, į šventę pakviesti Mažonų seniūnijos pagyvenusius ir negalią turinčius žmones. Šiemet nuotaikinga šventė surengta Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centre.

Pamiršę savo sveikatos būklę, kasdienius rūpesčius, su šypsena veiduose žmonės rinkosi iš  įvairių seniūnijos kampelių: Lomių,  Šakviečio,  Pagramančio, Norkaičių, Mažonų ir netgi gana atokių seniūnijos kaimelių. Visus nuoširdžiai priėmė ir prie vaišėmis apdėtų stalų sodino seniūnijos socialinio darbo organizatorė Laima Samoškienė.

Šiltais žodžiais ir nuotaikinga daina šventę pradėjo Mažonų krašto saviveiklininkai, pasveikino bei stiprios sveikatos palinkėjo Tauragės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Virginija Eičienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Ligita Rimkuvienė, Tauragės rajono savivaldybės tarybos Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkė Iveta Skurvydienė, Mažonų seniūnas Jonas Samoška.

Iki pat vėlaus vakaro skambėjo dainos, netilo kalbos. Susirinkusių gausa, jų išsakyta nuomonė apie šventę dar kartą įrodė, kad šis renginys labai reikalingas, nes suteikė progą išeiti iš namų, pajusti šventės dvasią, pabūti kartu, pasijusti svarbiais ir reikalingais.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai

 #
kokie kartais jautrūs nusikalstamas veikas susidorojant su jiems neparankiais piliečiais, nusikalstamos veiklos tęstinumą vykdantys kai kurie valdiški niekšeliai.
 
 #
Visai pamiršome į šventę pasikviesti etatinį Šwėkšnos pacientą,pusdurnį su pirato atributika.Būtų daug įdomaus papasakojęs apie žemėsą,ir kaip po to liko ant ledo...
 
 #
Tauragės rajono apylinkės teismas TEISMO ŠAUKIMAS Civilinėje byloje Nr. 2-2354-760 2017 Pranešame, kad civilinėje byloje dėl Tauragės rajono savivaldybės valdžios institucijų ir pareigūnų organizuotų, neteisėtų ir nusikalstamų veiksmų, bendrininkavimo, piknaudžiavimo pareigomis susidorojant su persekiojamais piliečiais vyks teismo posėdis 2017 m. gruodžio 12 d. 09 ,30 val. ,Antradienis, Tauragės rajono apylinkės teismo Stoties g. 25a, LT-72303, Tauragė, salės Nr. 1 aukštas DALYVAUDAMI TEISMUOSE STEBĖTOJAIS, PRISIDEDAME PRIE TEISINGUMO ATSTATYMO !
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation