15 Lapkritis 2018, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

UAB ,,Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras“ (toliau-TRATC) informuoja, kad projekto ,,Tauragės regiono komunalinių atliekų tvarkymo infrastuktūros plėtra“ lėšomis buvo nupirkti konteineriai žaliųjų atliekų (ŽA) surinkimui ir nemokamai dalinami miesto individualių valdų gyventojams.

Gyventojus, dar neturinčius ŽA konteinerio, prašome nuvykti į didžiųjų atliekų surinkimo aikštelę  (DASA) adresu Paberžių g. 14A Tauragė, pasirašyti priėmimo-perdavimo aktą ir pasiimti konteinerį. Tel. pasiteirauti: TRATC Plėtros skyriaus vadovė - (8 446) 61135 arba Tauragės DASA atliekų priėmėjas - 8 655 82558.

Primename, kad žaliųjų atliekų surinkimo grafikus galima rasti TRATC internetiniame psl. www.uabtratc.lt arba pasiimti TRATC, adresu V. Kudirkos g. 18, Tauragė.

Taip pat informuojame, kad TRATC planuoja projekto lėšomis papildomai nupirkti žaliųjų atliekų kompostavimo dėžių. Prašome Tauragės miesto ir kaimo gyventojus, kurie numato kompostuoti atliekas savo namų valdose ir norės gauti kompostavimo dėžę, iki 2018-01-31 kreiptis į TRATC Plėtros sk. tel. (8 446) 61135, el. paštas projektai@uabtratc.lt  arba Atliekų tvarkymo sk. tel. (8 446) 71872 el. paštas atliekutvarkymas@uabtratc.lt  dėl įtraukimo į sąrašą.

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation