15 Spalis 2019, Antradienis

 

Pirmas
 

Š. m. vasario1–3 dienomis Vilniuje vykusioje kelionių, laisvalaikio ir nuotykių parodoje ,,Adventur“ dalyvavo ir Tauragės rajono savivaldybės atstovai.

Tauragės turizmo ir verslo informacijos centras kartu su Pagramančio regioninio parko lankytojų centru parodoje pristatė rajono turizmo išteklius. Parodos stende šiais metais lankytojus pasitiko TVIC direktorius Aivaras Betingis bei turizmo vadybininkė Virginija Jankevičienė. Su įgyvendintais ir planuojamais įgyvendinti turizmo plėtros projektais supažindino Tauragės rajono savivaldybės administracijos Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Edita Gaižauskienė, apie gražiausią mūsų rajono gamtos kampelį papasakojo Pagramančio regioninio parko lankytojų centro administratorė Rita Krompalcienė. Buvo smagu iš parodos lankytojų išgirsti tokį sakinį: „Esu tik pravažiavęs pro jūsų miestą, bet buvau sužavėtas gražiai sutvarkytomis miesto gatvėmis, skverais. Būtinai noriu šiais metais aplankyti jūsų kraštą“.

Parodoje lankėsi ir Tauragės rajono savivaldybės tarybos Aplinkosaugos, turizmo ir ryšių su užsieniu komiteto komiteto pirmininkas, Savivaldybės mero pavaduotojas Silverijus Statkus, komiteto nariai Vidas Bičkus,  Palmyra Gylienė, Nerijus Lukošius, Linas Stankus.

Savivaldybės mero pavaduotojas pasidžiaugė, kad visi Aplinkosaugos, turizmo ir ryšių su užsieniu komiteto nariai domisi turizmo strategija, plėtra, perspektyvomis tiek mūsų rajone, tiek ir visoje Lietuvoje, tačiau visi turėtume pasistengti kuo daugiau, plačiau ir įvairiau pristatyti savo Tauragės kraštą Lietuvoje ir pasaulyje. Parodos metu užmegzti pirmieji ryšiai su kaimynais latviais, taip pat tikimasi, kad bendradarbiavimas tęsis ir plėsis. Pasak Silverijaus Statkaus, Tauragės rajono savivaldybė bendradarbiauja su savivaldybėmis iš Portugalijos, Kroatijos, Prancūzijos, Vokietijos, kitų valstybių savivaldybių, o su arčiausiai esančiais kaimynais bendradarbiavimo ryšiai iki šiol dar nebuvo užmegzti, tikimasi, kad padėtis pasikeis.

,,Adventur“ – tai naujas parodos pavadinimas, kuris pakeitė ne vienus metus organizuotos parodos VIVATTUR pavadinimą. Parodos organizatoriai pasistengė, kad ne tik pavadinimas būtų naujas, bet ir pati paroda būtų patrauklesnė lankytojams, kad būtų suteikta galimybė turizmo paslaugų teikėjams plačiau ir įvairiau pristatyti savo verslo galimybes – šiemet joje buvo itin gausu paskaitų, susitikimų su žymiais žmonėmis ir keliautojais, kurie dalijosi kelionių patirtimi ir patarimais. Vyko sporto ir kiti renginiai, įvairių stilių šokių grupių pasirodymai, lankytojai galėjo išbandyti savo jėgas mini atraktyvioje trasoje, „paplaukti“ baidarėmis ir rasti parodos salėse dar daug įdomių pramogų.

Paroda „Adventur“ Litexpo parodų rūmuose buvo išsidėsčiusi 3-jose salėse. 4-oji ekspozicijų salė, pavadinta „Poilsiauk aktyviai“, buvo skirta aktyvaus laisvalaikio ir pramogų pristatymui. Joje prisistatė pėsčiųjų, dviračių žygių, vandens pramogų, vaikų laisvalaikio, medžioklės ir žūklės, ekstremalių pramogų organizatoriai, sporto klubai bei sporto ir aktyvaus laisvalaikio inventorių nuomojančios įmonės. 5-ojoje salėje „Atrask pasaulį“ pristatytos  poilsinės, pažintinės užsienio kelionės, individualus turizmas, dalykinės kelionės į užsienį. 3-joje parodų salėje „Pažink Lietuvą“, kur buvo įsikūrę Lietuvos turizmo informacijos centrai, Lietuvos turizmo asociacija, saugomos teritorijos, Lietuvos turizmo departamentas, Kaimo turizmo asociacija ir kt., pristatytos turizmo, poilsio ir laisvalaikio paslaugos Lietuvoje. Šiemet rajonai buvo suskirstyti regionais: ,,Žemaitija“, ,,Aukštaitija“, ,,Suvalkija“ ir ,,Dzūkija“ .

Palyginti su praėjusiais metais, lankytojų parodoje buvo daugiau. Lietuviai su šeimomis ir draugais iš naujo atranda Lietuvos saugomų teritorijų gamtos grožį, nuoširdžius ir svetingus sodybų šeimininkus, aktyvaus poilsio galimybės vilioją ne tik suaugusiuosius, bet ir mažuosius turistus. Tauragėje taip pat galime pasiūlyti turiningai praleisti laisvalaikį – lankytojų laukia Taurų nuotykių parkas, sraunios upės, pažintiniai takai, gražiai sutvarkytos viešosios miesto erdvės, įdomūs renginiai bei šventės ir kitos pramogos.

Savivaldybės informacija ir nuotr.

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija