25 Rugpjūtis 2019, Sekmadienis

 

Pirmas
 

Rugpjūčio 30 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus pasiekė tauragiškės Daivos Genienės padėka:

„Esu nuoširdžiai sujaudinta dėl Tauragės policijos pareigūnų elgesio. Tamsiu paros metu grįžtant iš kelionės, kelyje Kryžkalnis – Tauragė, sugedo automobilis. Kaip tyčia, telefono baterija taip pat buvo visiškai ties išsikrovimo riba. Neturėjau kito pasirinkimo, kaip stabdyti pravažiuojantį automobilį, - sutemus prašyti nepažįstamųjų pagalbos labai nejauku. Laimei, sustojo pirmas stabdytas automobilis, po jo – ir antrasis. Visiškai nepažįstami žmonės stengėsi man padėti, gaišo savo brangų laiką. Nors dėl ribotų techninių galimybių pagelbėti nepavyko, tačiau žmonės išbandė įmanomus pagalbos būdus, ieškojo įvairių sprendimų ir savo rūpesčiu leido jaustis saugiai. Netikėtai prie mūsų sustojo policijos ekipažas, maloniai pasiteiravo, kas nutiko. Įvertinę situaciją pareigūnai rado problemos sprendimą ir pasirūpino ne tik tuo, kad galėčiau saugiai pasiekti namus, bet net ir tuo, kad automobilis būtų pargabentas į Tauragę.

           Vėliau sužinojau, kad tai buvo Tauragės AVPK reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis Žydrūnas Čepurnovas ir Tauragės AVPK reagavimo skyriaus vyriausioji patrulė Gineta Černiauskė. Į mano padėką pareigūnė kukliai atsakė „Ginti. Saugoti. Padėti“ – toks mūsų šūkis. Manau, kad tai nuostabus žmogiškumo, pilietiškumo pavyzdys. „Būti truputį geresniu nei būtina“ – ir gyvenimas išties tampa gražesnis. Ačiū nepažįstamiesiems už geranoriškumą, policijos pareigūnams – už profesionalumą, o užvis labiausiai - už paprastą ir šiltą žmogiškumą.“

           Šia tauragiškės padėka didžiuojasi visas Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojų kolektyvas ir toliau linki laikytis Lietuvos policijos šūkio - ,,Ginti. Saugoti. Padėti.“.

                    

Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė

Greta Kęsminaitė

 

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija