15 Spalis 2019, Antradienis

 

Pirmas
 

Antradienio vakarą 21.29 val. bendruoju pagalbos telefonu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Tauragės r., Batakių sen., Antegluonio k. įvyko eismo įvykis, kurio metu mikroautobusas šonu rėžėsi į medį.

Pranešama, kad yra prispaustų ir sužeistų žmonių, gali būti ir žuvusių. Įvykio vietoje dirba gelbėtojai.

Atvykę pareigūnai rado du žmones iškritusius iš mikroautobuso. Jie buvo be sąmonės, todėl pirminė informacija buvo, kad jie žuvę. Bet netrukus paaiškėjo, kad jie dar kvėpuoja, tačiau sunkiai sužaloti ir abu be sąmonės. Jie buvo skubiai vežami į ligoninę.

Dar du žmonės buvo prispausti sudaužytame mikroautobuse su rusiškais numeriais. Apie 22.15 val. ugniagesiai-gelbėtojai juos dar vadavo iš sumaitotos mašinos.

Iškart po įvykio informacija apie žuvusiųjų ir sužeistųjų skaičių keliskart keitėsi. Apie 22.30 val. duomenys jau buvo tikslūs: trys žmonės žuvo, du sužeisti.

Mažiausiai nukentėjo vairuotojas - pasak gelbėtojų, jam neprireikė rimtesnės medikų pagalbos. Iš viso mikroautobusu važiavo penki žmonės.

Pirminiais duomenimis, mikroautobusu "Mercedes Benz" iš Vilniaus į Kaliningrado sritį keliavo Rusijos piliečiai. Vairavo 42 metų vyras. Keleiviai autobusiuke linksminosi, gėrė. Pasak vairuotojo, vienam iš keleivių Lietuvos viza galiojo tik iki vidurnakčio, todėl jis ragino važiuoti greičiau, kad spėtų kirsti sieną, kol galioja viza.

Greta vairuotojo sėdėjęs keleivis sunkiai sužalotas.

Apie 23 val. jau buvo surasti dviejų žuvusiųjų dokumentai. Vaikinai gimę 1986 ir 1987 metais.

Spėjama, kad autobusiuku keliavo muzikantai - mašinoje rasta, matyt, Lietuvoje įsigytos muzikinės aparatūros.

 

 

DELFI informacija ir nuotr.

 

Komentarai

 #
Operatyviai dirbat ,saunuoliai :)
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija