18 Spalis 2018, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Lapkričio 19 d. 10.00 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai kartu su savo šeimos nariais Tauragės Šv. Trejybės bažnyčioje minėjo Pasaulinę žuvusių eismo įvykiuose atminimo dieną. Ši diena minima jau nuo 2005 metų. Ją minėtina diena paskelbė Jungtinės Tautos bei Pasaulio sveikatos organizacija.

„Šiais metais Lietuvoje eismo nelaimėse netekome 168 žmonių, tarp jų 7 vaikų“ - kalbėjo Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininkas Vytautas Grašys.

Taip pat Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininkas minėjo, kad saugumas eismo keliuose priklauso nuo mūsų visų geranoriškumo, dėmesingumo, atsakomybės jausmo ne tik už save, bet ir kitus. Daugiau nei 80 proc. eismo įvykių įvyksta dėl žmogaus kaltės. Vairuotojai nesugeba įvertinti realios eismo situacijos, viršija greitį, nepaiso kelių ženklų, šviesoforo signalų, vairuoja transporto priemones būdami neblaivūs.

Vytautas Grašys paragino visus būti drausmingais eismo dalyviais, saugoti vienas kitą kelyje.

 Pareigūnai ragina tėvelius kas rytą priminti savo vaikams pagrindines kelių eismo taisykles, rodyti jiems pavyzdį kaip reikia saugiai elgtis gatvėje.

Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė Lina Banienė                                                          

 

 

 

 

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation