28 Kovas 2020, Šeštadienis

 

Pirmas
 

Pasiruošimą artėjančiam Natural Pharmaceuticals RKL A diviziono sezonui pradėjo pajėgiausia mūsų miesto krepšinio komanda – Tauragės krepšinio klubas. Dar 2008 metais įkurtas klubas Tauragės garbę Regionų krepšinio lygoje gina nuo 2010 metų – 2 kartus komanda liko ketvirtoje vietoje, o paskutinius keturis sezonus žaidė finale, tačiau čempionų titulo iškovoti kol kas  nepavyko.

Apie šių metų komandos tikslus vyriausias komandos treneris Edvardas Žemgulis kalbėjo lakoniškai.

– Kol kas vyksta pasiruošimas, apie kažkokius tikslus kalbėti dar sunku, savaime suprantama, kartelę esame užsikėlę aukštai, tikimės, jog šis sezonas bus geresnis nei pernai, tačiau dabartinis komandos tikslas – tinkamai pasiruošti sezonui, – kalbėjo komandos strategas. 

Panašiai kalbėjo ir komandos vadovas Gediminas Sakalauskas: „Ne kartą sakiau, kad sezoną pradedame tyliai, šios tradicijos nesinorėtų laužyti, apie tikslus ir rezultatus tikrai dar turėsime progos pakalbėti, juolab, kad komandoje šiais metais yra ir nemažai pasikeitimų“.

 Šiais metais klube išvysime ne tik jau pažįstamus krepšininkus, bet ir naujus veidus. Prie komandos prisijungs, praėjusiame sezone itin sėkmingai Kauno rajono „Omega United“ ekipai atstovavęs 23 metų sunkusis krašto puolėjas Tautvydas Žioba. Šis žaidėjas praėjusiame sezone aikštelėje praleisdavo vidutiniškai po 29 minutes, pelnydavo po 15 taškų, atkovodavo 10 kamuolių. Pasak Tauragės krepšinio klubo vyriausiojo trenerio Edvardo Žemgulio: „Tautvydas jaunas ir perspektyvus krepšininkas, be to dar ir greitas, jis mėgsta veržtis, nebijo imtis iniciatyvos tuomet, kai to reikia, tad  jo atėjimas – nemažas pastiprinimas komandai“. Prie komandos taip pat prisijungs ir Eimantas Aukštikalnis, 25 metų, 178 cm. įžaidėjas anksčiau rungtyniavo tauragiškiams gerai pažįstamose RKL A diviziono komandose Biržų „Biržai“ bei Kupiškio KK „Kupiškis“. Eimantas per rungtynes vidutiniškai pelnydavo po 13 taškų, atlikdavo po 5 rezultatyvius perdavimus, vidutiniškai aikštelėje praleidavo po 30 min.

Netrukus prasidėsiančiame sezone Tauragės krepšinio klubo sudėtyje išvysime pernai netikėtai komandą palikusį ir prie Raseinių ekipos prisijungusį 213 cm ūgio vidurio puolėją Vilių Šumskį. Pastarasis Tauragės krepšinio klube žaisdavo po 20 minučių, pelnydavo po 13 taškų, atkovodavo po 5 kamuolius. Komandos vadovo G. Sakalausko nuomone, tai, kad Vilius Šumskis grįžo į Tauragės krepšinio klubą – labai gera naujiena, jo ūgio ir indėlio ypatingai trūko komandai atkrintamosiose varžybose ir be jokios abejonės finale. Paklausus, kas dar džiugina krepšinio klubo vadovą, šis neslėpė, jog labai smagu tai, kad pavyko išlaikyti komandos branduolį, krepšinio klube ir ateinantį sezoną žais tauragiškiams jau gerai pažįstami krepšininkai: Vytautas Padgureckas, Liudas Valantinas, Liudas Radavičius, Paulius Parachomikas bei Jonas Levickas.

Klube išvysime ir jaunuosius tauragiškius Justiną Šliažą bei Gabrielių Bertašių. Prieš naujus metus prie komandos turėtų prisijungti ir Paulius Žurna. Pasak vadovo, tai ne pirmą sezoną kartu rungtyniaujantys žaidėjai, jie susižaidę ir vienas kitą aikštelėje supranta be žodžių.

Tauragės krepšinio klubas sezoną pradės su kapitonu Vytautu Padgurecku, kuris išsigydė traumą. Žaidėjas šiuo metu jaučiasi puikiai ir ruošiasi sezonui kartu su komanda.

Artėjančiame sezone Tauragės klubo sudėtyje nebeišvysime tris sezonus Tauragei atstovavusio 32 metų krepšininko Jano Jurgo, du sezonus Tauragėje žaidusio Antano Montrimavičiaus, po naujųjų metų prie komandos prsijungusio Justo Petkevičiaus, šiais metais Tauragės „Fortūną – Agavą“ atstovauti nusprendusio Rimvydo Mėlinio.

Į sostinę studijuoti išvyko broliai Paulius ir Vilius Gedminai. Treneris E. Žemgulis tiki, kad broliams pavyks studijas suderinti su Tauragės krepšinio klubo tvarkaraščiu ir po naujųjų metų jie galės prisijungti prie komandos.

Natural Pharmaceuticals Regionų krepšinio lygos sezonas prasidės spalio 21 dieną, iki to laiko Tauragės krepšininkai sužais ne vienas draugiškas rungtynes, taip pat dalyvaus jau tradiciniame Vytauto Bučnio atminimui skirtame turnyre, kuris šiais metais truks net dvi dienas – rugsėjo 30 ir spalio 1.

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija