23 Lapkritis 2017, Ketvirtadienis

Pirmas

2015 05 31 Vilniuje „Bigbank Lietuvos plento taurės“ trečiame etape startavo Tauragės BMK nariai. Varžybose dalyvavo daugiau kaip 400 dalyvių. Be profesionalų-mėgėjų, puikią Vilniaus dviratininkų lenktynių trasą galėjo išmėginti ir „Judėjimas visiems“ dalyviai.

Iki trečio Bigbank Lietuvos plento taurės etapo likus penkioms dienoms, varžybų organizatoriai priėmė sprendimą keisti numatytą lenktynių trasą.

Toks sprendimas buvo priimtas nuogąstaujant dėl galimų transporto trukdžių uždarant vieną pagrindinių Vilniaus miesto eismo arterijų – vakarinį aplinkelį. Todėl buvo greitai surastas kitas variantas ir trečiojo etapo trasa perkelta netoli Belmonto parko Naujojoje Vilnioje.

Trasos rato ilgis 7,4 km,  rato viduryje stūksantis ne menkas pakilimas.

Tauragės dviračių komanda startavo  6 ratų važiavime (6 ratai, viso 44 km).

44 km distancijoje nugalėtoju tapo Sijandas Šereiva iš „SK Vėtrungė B“ komandos, etapo laimėtojas distanciją įveikė per 1 val ir 12 min ir 44 sek.

Šis etapas Tauragės BMK komandai buvo sėkmingas. Komandos narys Gintautas Nauronis savo amžiaus grupėje V30 iškovojo 3 vietą. Gintautas finišą pasiekė 1 val 12 min 55 sek. Gintautui įteiktas bronzos medalis ir rėmėjų prizai.

Asmeninėje dviratininkų įskaitoje buvo apdovanoti pajėgiausi šalies dviračių mėgėjai vyrai, moterys, veteranai, jaunučiai, merginos jaunutės ir jaunės pagal amžiaus grupes.