5 Balandis 2020, Sekmadienis

 

Pirmas
 

Šiomis dienomis Tauragėje vieši JAV lietuvių bendruomenės krašto valdybos pirmininkė Sigita Šimkuvienė ir grupė 13-18-os metų jaunuolių-projekto LISS (Lietuvių išeivijos studentų stažuotės) programos dalyviai. Svečiai susitiko su Tauragės rajono savivaldybės meru Sigitu Mičiuliu, kasdien susipažįsta su mūsų kraštu, jo istorija, savanoriauja įvairiuose projektuose ir renginiuose, ugdo pilietiškumą.

Viešnagės Tauragėje metu JAV ir Kanadoje gyvenančių lietuvių vaikai, lydimi Jovarų pagrindinės mokyklos mokytojų Ramutės ir Kęstučio Norvilų, vykdė savanorišką veiklą lopšelyje darželyje „Kodėlčius“. Čia jie dailino pastato sienas, užsiėmė sportine ir ugdymo veikla. Lankėsi Tauragės miškų urėdijoje, Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centre, Taurų nuotykių parke. Suplanuotos ir pramogos Lietuvos pajūryje.

Septyniolika metų JAV gyvenanti tauragiškė Sigita Šimkuvienė ne pirmi metai į Lietuvą lydi stažuotes atliekantį Amerikos lietuvių jaunimą. „Norime, kad po pasaulį išsibarstę lietuviai, jų atžalos, išsaugotų tautiškumą, susipažintų su kasdieniu ir kultūriniu Lietuvos gyvenimu, suprastų kaip veikia politika, kaip gyvena jų tautiečiai“,- teigė jau antrą kadenciją Jungtinių Amerikos Valstijų lietuvių bendruomenei vadovaujanti Sigita.

Tauragės rajono savivaldybės informacija

Komentarai

 #
kai pamatai mierą ir perskaitai frazes "apie pažintis su istorija" supranti kad ir jiems buvo sekamos pasakos ir pasitalai neturintys su tikra istorija beveik nieko bendro.
 
 #
hjjhujyhkytk tlyylyyhkttyjyktyuytktthuykyhktykykykuykutkykt ytytylytyytuht
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija