20 Vasaris 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

 

Mados ir stiliaus namuose „A Madam Boutique“ savo naujausią rudens " žiemos drabužių kolekciją pristatė kaunietė dizainerė Audronė Bunikienė. Dizainerei viešnagė mūsų mieste buvo maloni, kadangi iš Tauragės krašto kilusi jos mama. Šiame interviu A. Bunikienė atskleidė savo amato paslaptis ir nuomonę apie stilingas moteris. 
- Kada susidomėjote drabužių dizainu ir kas paskatino jus kurti?
- Vaikystėje nuo trijų metukų be galo mėgau žaisti su lėlėmis ir puošti jas rūbeliais. Vėliau, mokydamasi mokykloje, atsiversdavau sąsiuvinio paskutinį puslapį ir piešdavau princeses puošniais rūbais. Mano tėvai nebuvo susiję su dizainu, tačiau polinkį kūrybai paveldėjau iš savo dėdės.
- Kokiam stiliui priskirtumėte savo kūrybą? Kokiai moteriai kuriate drabužius?
- Galiu atsakyti vienareikšmiškai " mano rūbai skirti elegantiškai moteriai. Nors yra tekę siūti suknelių jaunoms abiturientėms, bet man mieliausia kurti savimi pasitikinčioms, žinančioms, ko nori, brandžioms moterims.
- Kas, jūsų požiūriu, yra elegantiška  moteris?
- Mano nuomone, vien tik stilingai pasipuošti neužtenka. Klientėms mėgstu kartoti: „Ne rūbas puošia moterį, o moteris rūbą“. Gražiu rūbu pasipuošusi moteris, iš kurios sklinda vidinė elegancija,  ir atrodys elegantiškai bei stilingai.
- Kiek modelių atvežėte parodyti tauragiškėms?
- Atsivežiau keturiolika dar neišparduotų rudens �" žiemos drabužių kolekcijos modelių. Tai rudeniui ir žiemai skirti stilingi paltai ir kostiumėliai. Ši mano kolekcija neturi pavadinimo, tačiau ją įkvėpė medžių tema. Rūbai neryškių, pastelinių spalvų, nes ir pati nemėgstu puoštis ryškių ir „rėkiančių“ spalvų drabužiais. Gyvenime man labiausiai patinka juoda spalva.
- Kokia moteris madinga šį rudens " žiemos sezoną?
- Moterys neturi aklai kopijuoti vyraujančių madų. Savo klientėms visada patariu išsirinkti tai, kas joms tinka individualiai, atsižvelgiant į mados tendencijas.
- Dabar, kai rudens " žiemos kolekcija jau pristatyta, tikriausiai laukiate poilsio?
- Tikrai ne, nemėgstu ramybės, ir jos negali būti. Mano galvoje nuolat dūzgia galybė idėjų ir minčių apie būsimus drabužių modelius. Esu maksimalistė, dirbdama daug iš savęs reikalauju. Man svarbios ir pačios smulkiausios rūbo detalės. Svarbiausia, kad mano klientės būtų patenkintos.
- Kas jus džiugina laisvalaikiu? Kokie jūsų pomėgiai?
- Be jokios abejonės - tai muzika. Ypač mėgstu džiazą ir italų atlikėjų, pvz., E. Ramazotti dainas. Dar vienas mano pomėgis, kuriam skiriu išties daug laiko " augalų priežiūra savo namų sode. Mano sodo augalai įkvėpė mane praėjusio pavasario " vasaros kolekcijai „Žydėjimas“.
- Turite dvi dukteris. Ar jos paveldėjo jūsų polinkį kūrybai?
- Taip, mano vyresnioji dukra Ainė jau studentė, ji pasirinko interjero dizaino studijas. Jaunėlė Martyna dar moksleivė, jos pomėgis " dainavimas.
- Ko palinkėtumėte tauragiškėms moterims?
- Linkiu stengtis būti pasitempusioms, nes dėvimas gražus rūbas suteikia pasitikėjimo savimi.

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija