25 Rugsėjis 2018, Antradienis

 

Pirmas
 

Trečiadienį nuo ankstaus ryto į Tauragės Jovarų pagrindinę mokyklą rinkosi sveikuolių sveikuoliai. Čia vyko Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ Tauragės rajono savivaldybės ugdymo įstaigose I-asis etapas. Komandos nugalėtojos mūsų miestą atstovaus II-ame konkurso etape, kuris vyks Klaipėdoje.

Konkursą organizavo Tauragės rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrius, Pagalbos mokytojui ir mokiniui centras, Visuomenės sveikatos biuras. Sveikuolių konkursą numatyta vykdyti trimis etapais: I-asis etapas – rajono savivaldybėje jau įvyko; II–asis etapas bus vykdomas Klaipėdos savivaldybėje (nuo 2017–11-06 iki 2017-12-08); III–iasis etapas planuojamas vykdyti 2018 m. balandžio 19 – 20 dienomis, kurį organizuos speciali darbo grupė.

Pirmajame konkurso etape Jovarų  pagrindinėje mokykloje varžėsi, savo žinias, sumanumą, išradingumą demonstravo įvairių amžiaus grupių mokiniai – priešmokyklinio ugdymo, pradinio ugdymo, 5-6, 7-8  ir 9-11 klasių Tauragės rajono ugdymo įstaigų komandos. Komandą sudarė 5  mokiniai, mokytojas, sveikatos priežiūros specialistas, dirbantis ugdymo įstaigoje.

Atsižvelgiant į mokinių amžiaus grupes, komandoms buvo pateiktos pačios įvairiausios užduotys iš sveikos gyvensenos, prevencinės veiklos ir žmogaus saugos temų. Siekiant propaguoti bendruomenėse sveiką gyvenseną kaip kasdienį gyvenimo būdą, ugdyti  mokinių atsakomybę, skatinti juos saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, rengiant užduotis atsižvelgta į tai, su kuo vaikams dažniausiai tenka susidurti. Tai ir švari aplinka, maistas, kurį kasdien valgome, žmonės, su kuriais bendraujame bei kasdien tykantys pavojai gatvėse, keliuose, įvairiose susibūrimo vietose ir namuose. Konkurso dalyviams buvo pateiktos patrauklios užduotys – testai, praktinės užduotys, estafetės.  

Konkurso nugalėtojais tapo ir į antrąjį konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ etapą, kuris vyks Klaipėdoje pateko Tauragės vaikų reabilitacijos centro – mokyklos „Pušelė“ komanda, „Aušros“ progimnazijos pradinukų komanda, Martyno Mažvydo 5-6 ir 7-8 klasių komandos ir „Versmės“ gimnazijos 9-11 klasių komanda.  

Prizus ir padėkos raštus teikė Tauragės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras – nė vienas konkurso dalyvis neliko nepastebėtas. 

Tauragės rajono savivaldybės informacija

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation