5 Gruodis 2019, Ketvirtadienis

Pirmas

Festivalio tikslas  per sportą ugdyti sąmoningą, pilietiškai aktyvų žmogų, puoselėjantį tautines vertybes. Tauragės bendrojo lavinimo mokyklos aktyviai įsijungė į šį sporto sąjūdį.
Tauragės Jovarų pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko rajono bendrojo lavinimo mokyklų 2001 metų gimimo ir jaunesnių moksleivių kvadrato varžybos. Dalyvavo „Šaltinio”, „Aušros”, Jovarų ir M. Mažvydo pagrindinių mokyklų komandos. Pirmą vietą iškovojo M. Mažvydo pagrindinės mokyklos komanda, kurią ruošė pradinių klasių mokytojos R. Paulauskienė, L. Tamašauskienė, G. Žilienė, antrą vietą laimėjo „Aušros” pagrindinės mokyklos komanda, trečią „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos komanda.
1999-2000 metų gimimo mergaičių kvadrato varžybos vyko Tauragės „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos sporto salėje. Dalyvavo Skaudvilės gimnazijos, „Šaltinio”, „Aušros”, Jovarų ir M. Mažvydo pagrindinių mokyklų komandos. Paskelbus varžybų pradžią, prasidėjo įtempta kova, kuri tęsėsi iki varžybų pabaigos. Pirmą vietą iškovojo M. Mažvydo pagrindinės mokyklos komanda, kurią ruošė kūno kultūros mokytoja R. Savickienė, antrą vietą „Šaltinio” pagrindinės mokyklos komanda, trečią - Jovarų pagrindinės mokyklos komanda.
Mokyklų komandų žaidėjai, iškovoję prizines vietas, buvo apdovanoti pagalbos mokytojui ir mokiniui centro diplomais, o šių varžybų nugalėtojams buvo įteikta taurė.
Varžybų nugalėtojai gruodžio 10 dieną atstovaus Tauragės rajonui Lietuvos Respublikos olimpinio festivalio zoninėse varžybose.