25 Rugsėjis 2018, Antradienis

 

Pirmas
 

Lapkričio 3 dieną Tauragėje lankėsi  Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Savivaldybėje vykusiame susitikime dalyvavo Lietuvos Respublikos  Seimo narės Aušrinė Norkienė, Asta Kubilienė, meras Sigitas Mičiulis, mero pavaduotoja Virginija Eičienė, administracijos direktorius Modestas Petraitis, Savivaldybės tarybos Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto nariai, rajono asmens sveikatos priežiūros įstaigų, visuomenės sveikatos biuro vadovai.

Susitikimo metu Ministras pristatė vykstančius pokyčius sveikatos apsaugos sistemoje, asmens sveikatos priežiūros įstaigų padėtį. Ministras taip pat akcentavo, kad būtinas bendras Savivaldybės, gydymo įstaigų vadovų, medikų darbas sprendžiant kylančias problemas, siekiant operatyvaus ir kokybiško medicininių paslaugų gyventojams teikimo, sėkmingo ir efektyvaus gydymo įstaigų darbo.

Asmens sveikatos priežiūros įstaigų vadovai pristatė savo įstaigas, veiklos rezultatus, kėlė problemas, su kuriomis kasdien susiduria darbe. Susitikime aptarti klausimai dėl apmokėjimo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto, reikalavimų siunčiant asmenis į Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybą, siuntimų į ambulatorinę reabilitaciją tvarkos ir lėšų paskirstymo įstaigoms, slaugos ir palaikomojo gydymo skyrių darbo, šeimos gydytojų darbo administravimo, visuomenės sveikatos stiprinimo problemų.

Pasibaigus susitikimui savivaldybėje, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga lankėsi Tauragės ligoninėje, kur susitiko su darbuotojais, aptarė klausimus dėl antrinio lygio paslaugų planavimo, gydymo paslaugų koncentracijos, galimybių pritraukti investicinių lėšų iš ES ir Valstybės investicijų programos siekiant ligoninėje atnaujinti medicininę įrangą ir kt.

 

Komentarai

 #
manau reiktų tas dvi babas pagydyt nuo priklausomybės valdžiai ir... Tada Tauragėje baigtus bardakas. feisbukinis jaunuolis toliau galėtų kurt ir vėl bankrotint įmones, sanytechniks toliau savo įmonikei "be algos" direktoriaut
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation