6 Balandis 2020, Pirmadienis

 

Pirmas
 

Vasario 25 d., sekmadienį, 17 val. Tauragės kultūros centre vyks humoro šventė JUOKIS – 2018.  Naujas programas rodys aukštaičiai, dzūkai ir suvalkiečiai.

Aukštaičių garbę gins žiūrovų pamėgtasis BOBŲ RADIJAS  iš Kėdainių r. Surviliškio (vadovė Erlenda Turskienė). Programoje „Klauskite daktarės“ žiūrovai išvys smagią TV laidos parodiją.Ugningųjų moterų kolektyvas žavi orginaliais scenarijais, puikia vaidyba, gyvu dainavimu, (muzikos vadovas Albinas Počiulpas).

Dzūkijai atstovaus legendiniai DZYVŲ DZYVAI iš Lazdijų (vadovė Birutė Vanagienė). Programoje „Diagnozė – pensininkas“ juokiamasi iš netikusių valdžios ir paprastų žmonių tarpusavio santykių, iš pastangų kaip nors išgyventi. Žiūrovai be kitų puikių artistų išvys ir šmaikštujį kaimietės Apolonijos ir poniutės Kunigundos duetą.

Suvalkiečiai - satyros teatras KANAPA iš Šakių r. Kudirkos Naumiesčio (vadovė Laima Mockevičienė) – suks „Laiko ratą“ atgal į praeitį. Keliaudami  per viduramžius, senovės Egiptą, pasieks net Akmens amžių. Šis skaitlingas ir spalvingas kolektyvas išsiskiria raiškesnės formos paieškomis, programoje daug muzikos, žinomų dainų parodijų.

Koncertą ves humoristas Vaclovas Vičius - žemaitis iš Vilniaus. Jis dovanos naujausių savo kūrybos satyrinių eilėraščių ir ironiškų  epigramų puokštę.

Taigi galima sakyti, kad Tauragėje juoksis visa Lietuva. JUOKIMĖS KARTU!

Komentarai

 #
Is musu miero jau seniai juokiasi visa Lietuva!!!
 
 #
Taiklus pastebejimas
 
 #
IEŠKOMAS ŠILALĖS MERO GUDAUSKO SAVIVALDYBĖS TARYBOS NARYS GALIMAI SU KOLCHOZNYKO BUVUSIA ŽMONA SUSILAUKES NE VAIKO TIK MERGAITĖS PRAŠOME GUDAUSKO ŠIĄ INFORMACIJĄ ĮRAŠYTI Į DARBOTVARKĘ IR PATEIKTI ARTIMIAUSIAME SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDYJE, APSVARSTYTĮ DĖL TĖVYSTĖS NUSTATYMO.
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija