18 Birželis 2019, Antradienis

 

Pirmas
 

Didžiausias literatūros renginys – tarptautinis poezijos festivalis „Poezijos pavasaris“- tradiciškai aplanko ir Tauragę. Gegužės 25 d. į  kavinės „Banga“ terasoje vykusį susitikimą buvo kviečiami visi meniško žodžio mylėtojai, kūrėjai ir skaitytojai. Į mūsų miestą atvykusius festivalio dalyvius pasveikino ir Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis.

54-asis tarptautinis poezijos festivalis, kurį rengia Lietuvos rašytojų sąjunga ir Rašytojų klubas, startavo gegužės 13 d. Lietuvos nacionalinėje dailės galerijoje Vilniuje, Nacionaliniame Kauno dramos teatre ir Klaipėdos Teatro aikštėje. Per 15 festivalio dienų įvyks 157 renginiai visoje Lietuvoje ir šešiose užsienio šalyse. Poetai su skaitytojais ir vėl susitiks ne tik įprastose erdvėse, bet ir netikėčiausiose vietose.

Festivalyje savo kūrybą skaito Lietuvos ir užsienio poetai, dalyvauja aktoriai, dainininkai, muzikantai, dailininkai. Kaip ir kasmet, festivalyje dalyvaus garsiausi Lietuvos poetai. Į „Poezijos pavasarį“ atvyksta poetai iš aštuonių užsienio šalių: Vanni Bianconi (Šveicarija), Uldis Bērziņš (Latvija), Alí Calderón (Meksika), Jorgos Chuliaras (Graikija), Anna Halberstadt (JAV), Lone Hørslev (Danija), Rein Raud (Estija), Aleś Razanaŭ (Baltarusija). Į festivalio renginius aktyviai įsitraukia ir mūsų krašto kūrėjai.

Savivaldybės informacija

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija