24 Spalis 2019, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Antradienį delegaciją, vadovaujamą Karlovaco apskrities viršininko Ivano Vušico, priėmė Tauragės rajono savivaldybės meras Pranas Petrošius. Jis išreiškė viltį, kad projektas, kuriuo siekiama atkreipti dėmesį į labai aktualią vaikų ir jaunimo tarpe patyčių problemą, pasieks savo tikslą ir Tauragės rajone, ir Karlovaco apskrityje.
Po priėmimo pas merą svečiai buvo pakviesti į tarptautinę konferenciją „Sėkmės istorijos“, kuri kovo 27 - 28 d. vyko Tauragės kultūros centre. Čia buvo surengta tarptautinė mokinių kūrybinių darbų konkursas-paroda „Draugystė“. Joje eksponuojami 123 kūrybiniai darbai iš Tauragės rajono bei Karlovaco apskrities įvairių ugdymo įstaigų vaikų nuo 2 iki 18 metų.
Pirmąją konferencijos dieną Tauragės rajono savivaldybės meras Pranas Petrošius įteikė padėkas geriausių darbų autoriams, kroatų delegacijos atstovai pristatė savo miestą bei švietimo sistemą. Vakare, po susitikimo su projekto partneriais, svečiai buvo pakviesti į folkloro vakarą. Tauragės kultūros centro folkloro kolektyvas supažindino juos su lietuvių tautiniais rūbais, šokiais bei lietuvių liaudies dainomis.
Antrąją konferencijos dieną projekto partneriai tauragiškiai skaitė pranešimus abiems pusėms aktualiais klausimais, rodė video medžiagą, kur užfiksuota, ką išgyvena klasės draugų atstumti vaikai, kaip bandoma tas problemas spręsti. Vakare svečių delegacija turėjo galimybę susipažinti su mūsų miestu, buvo suorganizuota ekskursija po Tauragę pėsčiomis, kuriai vadovavo Edmundas Mažrimas.

„Tauragiškių balso“ informacija

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija