21 Kovas 2019, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Penktus metus Lomiuose įgyvendinamas Tauragės savivaldybės remiamas sveikatingumo projektas

 „Sveikas žmogus – sveika šeima, sveika valstybė“. Partneriai – Lomių pagrindinė mokykla ir kaimo bendruomenė „Lomiai“. Būta įvairių įsimintinų veiklų, renginių.

 Paskutinysis renginys  įvyko lapkričio 20 dieną. Mokykloje ir bendruomenės namuose  paskaitas mokiniams ir suaugusiems  skaitė Lietuvoje žinomas sveikuolis Eligijus Valskis. Lektoriaus gyvenimiškos  įžvalgos paskatino klausytojus susirūpinti, labiau kreipti dėmesį į gyvenimo būdą, ir ne tik maistą ar  judėjimą. Sveiko gyvenimo būdui  daug reikšmės turi harmoningas gyvenimas -  šviesios mintys, ryšiai su žmonėmis, pagarba, dėmesys aplinkai, geranoriškumas.

Po paskaitos kaimo bendruomenės žmonėms šiaurietiškojo ėjimo treniruotę surengė  Tauragės sveikatos biuro specialistės Daiva Genienė ir  Joana Marozienė. Pirmiausia lektorės išsamiai paaiškino šiaurietiškojo ėjimo esmę,  privalumus. Parko teritorijoje konsultuojamos specialisčių moterys  treniravosi, sportavo. Temstantis vakaras ir drengiantis lietutis netrukdė mankštintis.  Užsiėmimas buvo gana naudingas. Gerai  praleista diena, judėjimas gryname ore paskatino dalyves tęsti treniruotes ir ateityje. Dalyvavusios užsiėmime ( dalyvavo apie dvidešimt moterų) dėkoja sveikatos biuro specialistėms už suteiktas konsultacijas ir naudingai praleistą laiką.  Apibendrinant sveikatingumo dienos veiklą, būtina akcentuoti: tik nuo mūsų pačių priklauso mūsų sveikata, gyvenimo trukmė. Vienas  iš daugelio  sveikatos tausojimo būdų –   judėjimas!..

 

Lomių bendruomenės informacija, nuotraukos Lolitos Užkurienės 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija