14 Gruodis 2018, Penktadienis

 

Pirmas
 

Sausio 30 d. Tauragės kultūros centre Juozo Miltinio dramos teatras rodys nuotaikingą, lengvą ir žaismingą tikrą prancūzišką komediją ,,Prancūziškos skyrybos“ pagal italų kilmės prancūzo Marko Kamoleti (Marc Camoletti) pjesę.

Situacija, apie kurią sakoma: tai iš gyvenimo. Advokatas Bernaras Belmanas (aktorius Laimutis Sėdžius) ir jo žmona stomatologė Žaklin Belman (aktorė Asta Preidytė) – ant skyrybų slenksčio. Butas padalytas į pono ir ponios zonas, kirsti liniją nevalia. Pora nesikalba. Kartais teikiasi bendrauti per liokajų Viktorą (aktorius Andrius Povilauskas). Žinoma, apsireiškia ir abiejų pusių „atsarginiai variantai“ (o kaipgi prancūziškose skyrybose be jų?). Ponios bičiulis – aktorius Roberas (akt. Donatas Kalkauskas), ponios bičiulio bičiulis (akt. Emilis Pavilionis). Pono širdies dama – modelis Mimi (akt. Gabrielė Malinauskaitė)...

Tokį tipišką gyvenimišką siužetą prancūzai įvardija la Comedie. Gal tikrai komiška byrančios šeimos situacija, kai vyras ir moteris baisingai pavyduliauja, bet nė vienas nebando aiškintis, ar tikrai abi pusės nori skirtis?

Atsakymas bus. O ar spektaklis juokingas, ar ne, – spręsti mieliems žiūrovams.  

Nepraleiskite progos prasiblaškyti – kvieskite į kompaniją kolegas, bičiulius bei šeimos narius ir kartu smagiai praleiskite vakarą kartu su Juozo Miltinio dramos teatru!!!

Režisierius Dainius Kazlauskas

VAIDINA:  Andrius Povilauskas, Laimutis Sėdžius, Asta Preidytė, Gabrielė Malinauskaitė, Emilis Pavilionis, Donatas Kalkauskas, Vita Šiaučiūnaitė

Spektaklio trukmė – 2 val.

Bilietus galite įsigyti Tauragės kultūros centro bilietų kasoje ir www.bilietai.lt

Bilieto kaina – 7 Eur, 9 Eur

 

nuotraukos - T. Stasevičiaus

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation