24 Kovas 2019, Sekmadienis

 

Pirmas
 

Balandžio 16 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau –   Tauragės aps. VPK) Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimų skyriaus pareigūnai kartu su Tauragės aps. VPK Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnais sulaikė asmenį, neteisėtai disponavusį narkotinėmis medžiagomis.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas 2018 m. vasario 26 d. kuomet Šilalės rajone buvo sulaikyti du asmenys, gabenę 329,17 g narkotinių medžiagų - kanapių (antžeminių dalių). Tyrimo metu gauta duomenų, kad šie asmenys narkotines medžiagas galėjo įsigyti iš vyro J. T., gim 1991 m., gyv. Kauno r.

2018 m. balandžio 16 d. įtariant, kad per Lietuvos sieną gabenama narkotikų kontrabanda, Lazdijų r., Lazdijų k. patikrinimui sustabdytas automobilis „VW Passat“, kurį vairavo vyras J. T., gim. 1991 m. Atlikus automobilio apžiūrą, automobilio degalų bake rasta ir paimta apie 15 kilogramų galimai narkotinės medžiagos – kanapių. Lietuvos policijos Kriminalistinių tyrimų centre bus nustatyta, kokia tai tiksliai medžiaga. Atlikus kratą asmens namuose daugiau narkotinių medžiagų nebuvo rasta. Asmuo suimtas trims mėnesiams.

Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. Už šią nusikalstamą veiką gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų. Taip pat tyrimas pradėtas ir dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu. Už pastarąją veiką gresia laisvės atėmimas nuo dešimties iki penkiolikos metų. Be to, sulaikytajam gresia laisvės atėmimas nuo trejų iki dešimties metų už narkotinių ar  psichotropinių medžiagų gabenimą per Lietuvos Respublikos valstybės sieną nepateikiant muitinės kontrolei ar kitaip jos išvengiant arba neturint leidimo.

Siekdami kovoti su šia nusikalstama veika, pareigūnai kreipiasi į gyventojus, prašydami informuoti policiją apie jiems žinomus neteisėtus disponavimo narkotinėmis medžiagomis atvejus ir kartu siekti sumažinti šią visuomenės problemą. Apie Jums žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas galite pranešti:

                      • Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;

                      • Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952;

                      • Bendruoju pagalbos telefonu 112.

                     Tauragės AVPK informacija

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija