4 Balandis 2020, Šeštadienis

 

Pirmas
 

Skaitydami mes pakeisime pasaulį! Tokiu šūkiu šią vasarą Lietuvos bibliotekos jau ketvirtąjį kartą iš eilės kvietė savo skaitytojus dalyvauti „Skaitymo iššūkyje“, pažinti pasaulį žvelgiant į skaitomų knygų puslapius, ieškoti ir rasti knygų, kurios galbūt pakeistų, praturtintų skaitytojo suvokimą apie pasaulį.

Trečiadienio popietę Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje vyko projekto „Vasara su knyga“ baigiamasis renginys. Jo dalyviai dar vasaros pradžioje priėmė skaitymo iššūkį, kuris leido įrodyti sau ir draugams, kad per vasarą galima perskaityti daugiau nei kelias knygas: „Skaitymo iššūkis“ – tai turiningas ir smagus užsiėmimas, kurio tikslas – per vasarą perskaityti 5 knygas: lietuvių autoriaus knygą, bibliotekininiko rekomenduotą knygą, knygą apie keliones, knygą geltonu viršeliu ir knygą, kurios pavadinimas prasideda pirmąja dalyvio vardo raide. Beje, šiais metais daugiausiai perskaityta būtent bibliotekininko rekomenduotų knygų.

Iš viso skaitymo iššūkį priėmė 618 Tauragės rajono bibliotekų skaitytojų. Pagal dalyvavusių iššūkyje skaičių Lietuvos mastu Tauragė užėmė 5 vietą, nusileisdama tik Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Klaipėdos bibliotekoms. Galima pasidžiaugti, kad Klaipėdos zonoje Tauragės rajono bibliotekos užėmė garbingą antrąją vietą! 418 skaitytojų įveikė visas užduotis, buvo perskaitytos 3363 knygos. Labai džiaugiamasi ir dėl aktyviausių skaitymo iššūkio dalyvių – Vaikų literatūros skyriaus, Abonemento, Mažonų bei Norkaičių bibliotekų skaitytojų.

Skaitymo iššūkio nugalėtojus pasveikino Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos direktorė Meilutė Parnarauskienė, jie apdovanoti puikiais prizais.

Gražiais balsais renginį papuošė Moksleivių kūrybos centro Vokalinio meno studijos „ADAGIO“ solistės: Meidė ir Aleksė Šlamaitės, Atėnė Kiliokaitytė, Fausta Termenaitė, Gabija Rupšytė ir Erika Dambinskaitė.

„Skaitymo iššūkio“ organizatorius – VilniausKaunoKlaipėdosŠiauliųPanevėžio apskričių viešąsias bibliotekas, įkvepia augantis skaitytojų įsitraukimas, puikūs rezultatai ir gražūs atsiliepimai. Projekto komanda taria iki pasimatymo ir linki „nepamesti“ skaitymo malonumo iki kitos vasaros!

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija