25 Rugpjūtis 2019, Sekmadienis

 

Pirmas
 

Rugpjūčio 24 -osios popietę Tauragę pasiekė projekto „Titanen on tour 2018“ vilkstinė. Žygeiviai svetingai sutikti Tauragės Pilies aikštėje.

Projektas „Titanen on tour 2018“ startavo šių metų liepos 18 dieną. Dvidešimties arklių traukiamos aštuonios karietos, lydimos kitų pakeleivių, iš Berlyno keliauja senuoju Hanzos keliu. Vilkstinė, aplankydama pakelės miestus, keliauja per Lenkiją, Rusijos federacijos Kaliningrado sritį, Lietuvą, Latviją, kol pasieks Sankt Peterburgą ir Didįjį Novgorodą. Visas kelionės maršrutas –2300 km. Per dieną karavanas nuvažiuoja apie 35 km.

Tauragėje projekto dalyviai sutikti su duona ir druska, susirinkusiųjų plojimais ir sveikinimo šūksniais, pavaišinti kugeliu. Kol tauragiškiai apžiūrinėjo karietas, svečiai noriai dalinosi įspūdžiais, pasakojo, kaip gimė iniciatyva keliauti senuoju Hanzos keliu, pasidžiaugė stipriais ir ištvermingais savo arkliais, draugiškais ir vaišingais aplankytų miestų žmonėmis.

Linkėdami taikos mūsų kraštui, jo žmonėms, svečiai padovanojo į Didžiojo Novgorodo vienuolyną gabenamo didžiulio taikos varpo mažesniąją bronzinę kopiją.

Aplankę Tauragę žygeiviai, nešdami  gerąją taikos žinią – Europa turtinga, laisva ir vieninga- iškeliavo į kitus  Hanzos kelyje esančius miestus.

Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis svečiams palinkėjo stiprybės nešant gerąją taikos žinią, sėkmingos ir įsimintinos kelionės.

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija