22 Vasaris 2020, Šeštadienis

 

Pirmas
 

Kaip skelbia BBC, moters palaikai rasti Lenkijoje. Atlikus DNR tyrimą paaiškėjo, kad kūnas yra tikrai pernai rugpjūtį dingusios 29-erių metų tauragiškės Vitalijos Baliutavičienės. Apie rastą moterį Kembridžšyro policiją informavo Lenkijos pareigūnai.
Didžiojoje Britanijoje, Piterbore, kurį laiką gyvenusi, dirbusi ir ten nepilnametį sūnų auginusi moteris paskutinį kartą pėsčiomis į darbą išvyko ankstų rugpjūčio 12-osios rytą, tačiau darbovietėje taip ir nepasirodė. Dėl Vitalijos dingimo ir galimo nužudymo šešėlis iš karto krito ant jos buvusio vyro 46-erių Rimo Baliutavičiaus, po skyrybų pavardę pasikeitusio į Venclovo. Internete pasipylė Vitaliją pažinojusiųjų neigiami komentarai buvusio vyro atžvilgiu, o areštinėje Rimas atsidūrė po to, kai buvo paskelbta automobilio „Mercedes-Benz Vito” paieška. Manoma, kad juo ir buvo pagrobta R. Veclovo buvusi žmona. Tiesa, suimtas ir prieš teismą Londone stojęs vyras savo kaltę neigia. Manoma, kad sunkiu nusikaltimu įtariamam R. Venclovui susidoroti su buvusia žmona galėjo padėti dar dvi – 24-erių ir 40-ies metų moterys. Kaip Vitalija iš Didžiosios Britanijos atsidūrė Lenkijoje, kol kas neaišku.
Kembridžšyro policijos atstovas spaudai pranešė, kad nužudytos moters šeima dėl kūno radimo iš karto buvo informuota. Manoma, kad be mamos likusio vaiko globa pasirūpins berniuko močiutė, Vitalijos mama Vanda Černeckaitė.

„Tauragiškių balso“ informacija

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija