9 Balandis 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Pieš pradedant naujuosius mokslo metus Tauragės suaugusiųjų mokymo centre lankėsi kaimyninės Latvijos  Ventspilio miesto šeštosios vidurinės mokyklos mokytojų komanda. Susitikimo tikslas – pasidalinti projektinio darbo patirtimi, aptarti besibaigiančio  Erasmus + projekto „IKT – mokinių iškritimo iš ugdymo proceso mažinimui“ nuveiktus darbus, įvertinti projekto naudą  ugdymui  bei apžvelgti tolimesnes abiejų mokyklų bendradarbiavimo perspektyvas.

Tauragės rajono savivaldybės Švietimo skyriaus administracijos vyriausioji specialistė Danguolė Petkienė supažindino mūsų kolegas iš Latvijos su Lietuvos švietimo sistema ir atsakė į daugybę svečius dominusių klausimų. Gerąja darbo patirtimi apie IT priemonių panaudojimą anglų kalbos pamokoje pasidalino centro anglų kalbos mokytoja Gintarė Kolesnikova, o fizikos mokytoja Dalija Ramanauskienė  įtraukė į fizikos laboratorinių darbų sūkurį  ne tik svečius, bet ir savo kolegas. Teko ilgai paprakaituoti, ne visiems viskas pavyko iš pirmo karto, tačiau supratome, kad fizika - ne vien sausas mokslas, viskas priklauso nuo to, kaip įtaigiai mokytojas geba perteikti žinias.

Po to svečiai vyko į  ekskursiją po miestą. Kolegos iš Latvijos liko sužavėti juos lydėjusio gido – Tauragės „Santakos“ muziejaus direktoriaus pavaduotojo V. Kovšovo kompetencija. Valandos kelionė po Tauragę neprailgo, svečiai papildė savo žinių bagažą apie miestą, esantį ant Jūros kranto.

Šiek tiek pailsėję nuo kaitrios saulės spindulių, vėl sėdome į autobusą ir vykome pasienio link. Iš pradžių aplankytas paminklas Tauragės konvencijai, paskui kelias vingiavo Mažosios Lietuvos link: Bardinų pasienio užkarda (buvome supažindinti su valstybinės sienos apsauga, kinologų darbu), legendomis apipintas Rambyno kalnas, Panemunės pasienio punktas, kur iš tolo galėjome pamatyti įspūdingo grožio karalienės Luizos tiltą. Grįžę atgal į Tauragę atsisveikinome su svečiais, puoselėdami planus tolimesniam bendradarbiavimui.

R. Bandzinienė, vokiečių kalbos mokytoja

 

 

 

 

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija