14 Gruodis 2018, Penktadienis

 

Pirmas
 

Lapkričio 9 dieną savivaldybėje lankėsi projekto ,,Pažink valstybę“ dalyviai – aštuntokai iš Tauragės ,,Šaltinio“ progimnazijos ir šio projekto koordinatorė Loreta Lauciutė. Projekto dalyviams trumpai buvo pristatyta savivaldos raida, savivaldybės darbo organizavimas, funkcijos, bendradarbiavimas su valstybės institucijomis, Savivaldybės mero, tarybos, administracijos veikla.

Mokiniai susitiko su Savivaldybės mero pavaduotoja Virginija Eičiene, administracijos direktoriumi Modestu Petraičiu, lankėsi Švietimo, Kultūros ir sporto, Civilinės metrikacijos skyriuose, kuriuose su jais bendravę skyrių vedėjai, specialistai papasakojo apie veiklą, kasdieninį darbą.

Apžiūrėję Tauragės Garbės piliečių, rajono merų, tarybos narių galeriją, projekto dalyviai diskutavo pasirinkta mokyklų finansavimo tema. Mokiniai pristatė šią problemą ir išklausė pasiūlymų, kaip savivaldybė galėtų jiems padėti įgyvendinti idėją. Finansų skyriaus vedėja Irma Jurkšienė supažindino mokinius su savivaldybės biudžetu, pajamų šaltiniais, lėšų paskirstymu, papasakojo apie mokinio krepšelį, iš kokių lėšų gyvena mokyklos, mokinių skaičiaus kitimą nuo 2010 m., atsakė į klausimus. 

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation