23 Birželis 2018, Šeštadienis

 

Pirmas
 

2017 m. rugpjūčio 5 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariate susibūrė policijos veteranai.

Susirinkusius svečius pasveikino ir Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Marius Draudvila. Veteranai buvo supažindinti su policijos sistemoje įvykusiomis pertvarkomis, taip pat jiems pristatytos ir ateityje numatytos policijos įstaigų naujovės.

Susitikimo metu veteranų valdybos pirmininkas Vytautas Ruzgys aptarė aktualias valdybos problemas, su kitais valdybos nariais pagerbė ir negailėjo sveikinimo žodžių gimtadienius atšventusiems ir dar švęsiantiems veteranams.

Veteranų sueigos įkūrėjas ir buvęs valdybos pirmininkas, šiuo metu Lietuvos policijos veteranų asociacijos Pasvalio filialo valdybos narys Stanislovas Vėlavičius, paragino veteranus puoselėti glaudesnį bendradarbiavimą su kitais Lietuvos policijos veteranų asociacijos filialais, sudalyvauti kartu įvairiuose renginiuose. Paragino veteranus aktyviau pildyti filialo narių anketas ir įsteigti Lietuvos policijos veteranų asociacijos Šilalės filialą.

Sveikinimo žodį tarė ir buvęs Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnas, šiuo metu Lietuvos policijos veteranų asociacijos Mažeikių filialo narys Česlovas Čyžas, kuris taip pat paragino veteranus aktyviau vykdyti savo veiklą ir kurti bendrus ateities planus su kitais filialais.

Po susirinkimo veteranai dalijosi prisiminimais, įspūdžiais, kūrė bendrus ateities planus.

Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė Lina Banienė      

                                                    

 

Komentarai

 #
Anei vieno matyto veido...Gal ir gerai kad per savo gyvenimą su mentūra jokių problemų neturėjau...
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation