21 Sausis 2019, Pirmadienis

 

Pirmas
 

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus džiugina gyventojų neabejingumas ir pilietiškumas.

2017 m. gruodžio 9 d. apie 16.41 val. pilietis pranešė pareigūnams, kad nepilnamečiai prie vasaros estrados, esančios Tumo -Vaižganto g,  galimai vartoja alkoholį. Pareigūnams nuvykus minėtu adresu buvo rastas būrys nepilnamečių, nuo kurių  sklido stiprus alkoholio tvaikas. Nepilnamečių  kalba buvo nerišli ir jie sunkiai orientavosi aplinkoje. Dviem nepilnamečiams alkotesterio pagalba buvo nustatytas 0,71 prom. alkoholio girtumas, o kitam 1,66 prom. alkoholio girtumas. Dėl girtumo asmenys buvo pristatyti į gydymo įstaigą.

Tą pačią dieną pareigūnai vėl buvo informuoti neabejingo piliečio apie daromą teisės pažeidimą. Pareigūnai gavo pranešimą apie galimai girto vairuotojo vairuojamą transporto priemonę. Pareigūnai minėtą transporto priemonę sustabdė patikrinimui. Jos vairuotojui nustatytas 2,26 prom. alkoholio girtumas. Dėl šio įvykio pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai džiaugiasi ir dėkoja neabejingiems ir pilietiškiems gyventojams bei tikisi, kad jų pavyzdžiu paseks daugiau gyventojų. 

Tauragės AVPK informacija

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation