14 Gruodis 2018, Penktadienis

 

Pirmas
 

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus džiugina tauragiškių neabejingumas ir pilietiškumas.

2017 m. spalio 4 d. žiniasklaidos atstovai ir miesto gyventojai buvo paprašyti policijos pareigūnų pasidalinti žinia atpažįstant asmenį, įtariamą vagyste. Šią informaciją policijos pareigūnai viešino ir savo socialinio tinklo paskyrose.

Sekančią dieną rajoninio laikraščio  korespondentė, gavusi anoniminį pranešimą iš gyventojo, kuris atpažino ieškomą asmenį, apie tai operatyviai informavo policijos pareigūnus. Gyventojo suteikta anoniminė informacija pasitvirtino ir įtariamas asmuo, įvykdęs vagystę, buvo surastas.

Dar praėjusios savaitės viduryje Tauragės gyventojas pastebėjo Tauragės miesto gatvėmis įtartinai manevruojantį automobilį. Pilietis įtardamas, kad transporto priemonę vairuojantis vyriškis yra galimai neblaivus, pradėjo važiuoti iš minėto automobilio paskos ir apie šį atvejį informavo policijos pareigūnus. Atvykus policijos pareigūnų ekipažui neblaivus vairuotojas buvo sulaikytas.

Rugsėjo 25-ąją, pirmadienį, pareigūnus nudžiugino dar vieno Tauragės gyventojo poelgis. Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas vietinę žiniasklaidą informavo, kad  2017-09-25 apie 10.00 val. Tauragės turgelyje, esančiame Tauragėje, Dariaus ir Girėno g., neaiškiomis aplinkybėmis iš vyro, gim. 1942 m., buvo pavogta piniginė, kurioje buvo asmens dokumentai bei 260 eurų. Tą pačią dieną  vietinio laikraščio korespondentė pareigūnus informavo, kad  pilietis į redakciją  atnešė rastą piniginę su pinigais ir dokumentais. Piniginę pareigūnai grąžino savininkui.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai džiaugiasi ir dėkoja neabejingiems ir pilietiškiems gyventojams bei tikisi, kad jų pavyzdžiu paseks daugiau gyventojų.

Nuoširdžiai dėkojame žiniasklaidos atstovams, pasidalinusiems šia žinia.

Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė Lina Banienė                                                           

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation