22 Vasaris 2020, Šeštadienis

 

Pirmas
 

Tauragės apskrities valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad Tauragės AVMI specialistai atlikdami Tauragės apskrityje veiklą vykdančių įmonių stebėseną ir ekonominės veiklos analizę vienoje iš finansinio tarpininkavimo paslaugas teikiančioje įmonėje nustatė faktą, kai įmonės darbuotojai per trejus metus už iš jos nuomojamus senus automobilius buvo išmokėta nepagrįstai didelė suma – 172 tūkst. litų.
Įmonė, kurioje dirba 9 darbuotojai, įvairiu laikotarpiu iš vyriausiosios buhalterės nuomojosi 1993-1998 metais pagamintus automobilius, už kuriuos 2009 m. sausio-balandžio mėnesiais buvo mokama po 3 tūkst. litų per mėnesį, o nuo 2009 m. gegužės nuomos kaina pakilo – ji siekė net po 5 tūkst. litų per mėnesį. Tad vyriausiosios buhalterės mėnesio pajamos viršydavo net 12 tūkst. litų neatskaičius mokesčių.
- Tokie veiksmai, kai už 1993 metais pagaminto VW GOLF automobilio nuomą per mėnesį mokami 5 tūkstančiai litų, verčia galvoti, jog įmonėje neskaidriai mokamas darbo užmokestis – realiai išmokamas darbo užmokestis slepiamas po nuompinigiais už automobilius, - teigia Tauragės AVMI viršininkė Laimutė Mačernienė, akcentuodama, jog įprastą panašiomis nuomos sąlygomis mokamą bei ekonomiškai pagrįstą sumą viršijanti suma, išmokėta už automobilių nuomą, laikytina pajamomis, susijusiomis su darbo santykiais. Po patikrinimo įmonė pripažino, kad iš 172 tūkst. litų, sumokėtų už nuomą, 36 tūkst. litų yra su darbo santykiais susijusios pajamos, todėl valstybės naudai deklaravo per 19 tūkst. litų mokesčių.

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija