24 Kovas 2019, Sekmadienis

 

Pirmas
 

Balandžio 24 d. Tauragės krašto muziejuje „Santaka“ įvyko moksleivių liaudies dailės konkursinės parodos „Sidabro vainikėlis“ regioninio turo uždarymas ir laureatų paskelbimas. Darbus pristatė Tauragės, Klaipėdos, Šilutės, Šilalės, Jurbarko rajonų moksleiviai, iš viso 29 dalyviai. Jaunuosius meistrus pasveikino ir Seimo narės Aušrinės Norkienės padėjėja Sandra Valinčienė, bei Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Navickas.

Eksponuoti 82 kūriniai – medžio drožiniai, juostos, keramikos dirbiniai, siuvinėjimai, medžio raižinių atspaudai.

Komisija, sudaryta iš Lietuvos liaudies kultūros centro Tautodailės poskyrio specialistų ir Tauragės rajono atstovų, atrinko laureatus, kurių darbai varžysis respublikiniame konkurso ture.

Pirmąsias vietas laimėjo Tauragės Jovarų pagrindinės mokyklos moksleivė Lina Grubliauskaitė (mokytojai Danguolė Juozaitienė ir Vidas Galbogis) už siuvinėtą kostiumą, skraistę ir segę, Tauragės moksleivių kūrybos centro moksleivė Neda Vaičiulytė (mokytoja Margarita Paukštaitienė) už keramiką, Klaipėdos rajono Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos moksleivis Kęstutis Verkys (mokytoja Valdonija Karaliūnienė) už medžio raižinius, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos moksleivis Martynas Strazdas (mokytojas Robertas Žmijauskas) už Mažosios Lietuvos arfą, Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos moksleivis Irmantas Norkūnas (mokytojas Adolfas Būblaitis) už medžio drožinius bei Šilutės rajono Žemaičių Naumiesčio gimnazijos moksleivė Paulina Mickutė (mokytojas Edmundas Naujokas) už medžio dirbinius – veidrodį, skrynelę ir šaukštus.

Respublikinis „Sidabro vainikėlio“ turas vyks gegužės 31 d. Kretingos muziejuje.

Muziejininkės-etnografės Viliutės Ružinskaitės informacija

 

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija