9 Gruodis 2019, Pirmadienis

 

Pirmas
 

Birželio 27 dieną Tauragės rajone esančiame vaizdingame Lakštingalų slėnyje vyko respublikinis renginys „Vasaros spalvos 2019“. Tauragės neįgaliųjų draugijos iniciatyva surengto renginio dalyvius pasveikino Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, mero pavaduotoja Virginija Eičienė, kiti svečiai.

Šventės organizatoriams  – Tauragės rajono neįgaliųjų draugijai – padėkota už iniciatyvas, kurios suburia neįgaliuosius, įtraukia juos į aktyvias pramogas bei leidžia mėgautis gyvenimu.

Vasariškoje, ne tik rajono, bet ir respublikos neįgaliuosius sujungiančioje šventėje kviesta kartu padainuoti, pamuzikuoti, pabūti kartu, pasidžiaugti nuveiktais darbais, apžiūrėti neįgaliųjų rankdarbių parodą, pasimėgauti kolektyvų pasirodymais.

Šventėje sulaukta kelių šimtų dalyvių ir svečių iš visos Lietuvos. Nuotaikingais pasirodymais visus džiugino Kelmės, Garliavos, Radviliškio, Šilutės, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Šiaulių, Rietavo, Kėdainių bei Tauragės neįgaliųjų meno kolektyvai.

Visą dieną šurmuliavusiame renginyje pasirodė ne tik muzikos ir šokių ansambliai, bet suorganizuota ir autentiškų dirbinių mugė.

Savivaldybės informacija

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija