6 Balandis 2020, Pirmadienis

 

Pirmas
 

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai dar birželio mėnesį žadėjo nenuleisti rankų dėl Tauragėje siaučiančių asmenų, kurie gadino miesto turtą. Jų pastangos nenuėjo veltui – šiuo metu pareikšti įtarimai vienam vaikinui, kuris galimai išlaužė medelius.

Maždaug prieš mėnesį, birželio 7-ąją, Tauragėje daug kas spėliojo, kas „praūžė“ pro miestą ir nulaužė 10 medelių, dėl ko miesto seniūnija patyrė 680 eurų nuostolį. Tuo metu daug dėmesio sulaukė ir policijos pareigūnai. Žiniasklaidos atstovams ir miestelėnams kilo klausimas ar pavyks pareigūnams išaiškinti šiuos niekdarius. Pareigūnai surinko pakankamai duomenų ir nustatė, kad medelius galimai išlaužė devyniolikmetis tauragiškis. Jo motyvai iki šiol nėra aiškūs.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vaikinui už svetimo turto sugadinimą ar sunaikinimą gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki 2 metų.

Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti:

• Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;

• Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952;

• Bendruoju pagalbos telefonu 112.

Komunikacijos grupės specialistė                                                                                     Rūta Janavičiūtė

Komentarai

 #
jo tokiam viešųjų darbų ir rūbus su jo veiklą atspindinčiu užrašu. pvz "jūs sodinat, o aš, laužau ir naikinu"
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija