20 Vasaris 2019, Trečiadienis

 

Pirmas
 

Birželio 16-20 dienomis Panevėžio lėlių vežimo teatro kolektyvas linksmu spektakliu džiugino ir mažuosius tauragiškius. Tauragės rajono savivaldybė šio projekto įgyvendinimui iš Kultūros rėmimo programos skyrė 1200 Eur.

Kaip ir kiekvieną vasarą,  jau 32 – us metus iš eilės,  Panevėžio lėlių vežimo teatro kolektyvas su puošniu vežimu iškeliauja į nuotaikingas vasaros gastroles po Lietuvą. Šiais metais kelionė tęsis 18 dienų, kurių metu kūrybinė grupė aplankys Žemaitijos kraštą.

Aplankęs Tauragę,  Panevėžio lėlių vežimo teatro kolektyvas gausiai susirinkusiems vaikams ir jų teveliamas rodė nusipelniusio Ukrainos meno veikėjo Jurijaus Titarovo kurtą ir režisuotą nuotaikingą muzikinę komediją ,,Lietuviški perdainavimai“. Tai jaukus, šmaikščios nuotaikos ir linksmų sceninių triukų kupinas vaidinimas.

Apsilankę spektaklyje, vaikai stebėjo, kas yra gėris, draugystė, sąžiningumas, moralė, išgirdo lietuvišką liaudies muziką ir noriai bendravo su atvykusiais aktoriais.

 Spektaklyje vaidino jau beveik metus lėlių vežimo teatre dirbantys ir lietuvių kalbą gerokai pramokę aktoriai iš Ukrainos  -  Kijevo kinematografijos ir teatro akademijos auklėtiniai, įgiję profesionaliojo lėlių teatro aktorių specialybę.

„Visad smagu suteikti galimybę spektaklius pamatyti ne tik mieste, bet ir rajone gyvenančioms bendruomenėms, vaikams, nes kultūros vertybės turi būti prieinamos visiems žmonėms kad ir kokio amžiaus, socialinės ar ekonominės padėties jie būtų“, - teigė projekto įgyvendinimą Tauragėje iniciavę  asociacijos ,,Muzikos ir teatro projektai“ atstovai.

Panevėžio lėlių vežimo teatras puokštę geriausių emocijų dovanojo Skaudvilės, Batakių, Adakavo, Lomių, Molupio, Mažonų, Sungailiškių, Pagramančio, Tauragės mažiesiems žiūrovams ir juos lydėjusiems tėveliams.

Už puikų spektaklį, gerą nuotaiką, suteiktą džiaugsmą tauragiškiams teatro aktoriams ir vadovams dėkojo Tauragės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Virginija Eičienė.

 

 

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija