24 Rugpjūtis 2019, Šeštadienis

Pirmas

Balandžio 17 dieną Raseinių badmintono klubas minėjo savo penkerių metų sukaktį. Ta proga šiame mieste buvo surengtos vaikų, gimusių 2002 metais ir jaunesnių, badmintono varžybos. Dalyvavo net 44 berniukai ir mergaitės. Tarp jų buvo 17 Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos antrų ir trečių ugdymo metų badmintonininkų.

Mergaičių vienetų varžybose nugalėjo šeimininkų atstovė. Tauragės ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos 2b klasės mokinė Viltė Paulauskaitė užėmė trečiąją vietą. Merginų dvejetų varžybose V. Paulauskaitė ir tos pačios mokyklos 6b klasės mokinė Nikita Sapronovaitė laimėjo antrąją vietą.

Berniukų vienetų varžybose stipriausi buvo kretingiškiai. Tauragės ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos 5a klasės mokinys Rokas Jokubaitis tarp 28 badmintonininkų užėmė ketvirtąją vietą. R. Jokubaitis ir tos pačios mokyklos 5b klasės mokinys Matas Liorančas berniukų dvejetų varžybų finale pralaimėję kretingiškiams, turėjo tenkintis antrąja vieta.

Nuotraukose: medalius laimėjusios V. Paulauskaitė ir N. Sapronovaitė (dešinėje). Berniukų dvejetų varžybose antrąją vietą užėmę R. Jokubaitis ir M. Liorančas (dešinėje).