21 Gegužė 2019, Antradienis

 

Pirmas
 

2017 m. lapkričio 17 d. Kaune, kultūros ir sporto centre „Girstutis“, iškilmingai pagerbti darbščiausi kaimo žmonės. Jau 24 –ąjį kartą vyko Lietuvos ūkininkų sąjungos organizuotas konkursas „Metų ūkis 2017“. Salė sunkiai talpino visus renginio dalyvius bei jų pasveikinti susirinkusius bendradarbius, artimuosius ir draugus. Žemdirbių triūso pasveikinti atvyko ir europarlamentaras Bronius Ropė, žemės ūkio ministras Bronius  Markauskas, LSŪ pirmininkas Jonas Talmantas, vyriausybės atstovas ir kiti garbūs svečiai ir renginio rėmėjai.

Šventėje dalyvavo ir Tauragės rajono ūkininkai, konkurso nugalėtojai: I vietos laimėtojai Albertas ir Rita Šiurnos, - pažangaus ekologinio mėsinių galvijų ūkio savininkai; II vietos laimėtojai Jonas ir Asta Dragūnai – ekologinio mėsinių galvijų ūkio savininkai ir III vietos laimėtojai Bronius ir Daiva Dirmeikiai – ekologinio pieno ūkio savininkai.

Konkurso „Metų ūkis 2017“ nugalėtojams buvo įteiktos simbolinėmis stiklo statulėlės, kurių viduje maitintojo žemės saujelė. Tauragiškius pasveikinti vyko ir mero pavaduotoja Virginija Eičienė, Kaimo reikalų skyriaus vedėja Ramutė Noreikienė, rajono ūkininkų sąjungos pirmininkė Regina Rimkienė.

Savivaldybės informacija

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija